reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Czesc Dziewczyny! Pierwszy test ciazowy zrobiłam w przeddzień sylwestra, później 3 dni podrząd, piękne dwie kreski - po ponad pół roku starania. Byłam u ginekologa 14.01. Było widać uwaga dwa pecherzyki ciążowe! Z tym, ze jeden pusty, a drugi z zarodkiem. Lekarz był zdziwiony, ponieważ nie mam w rodzinie (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ;)) bliźniąt, ani nie wspierałam się żadnymi lekami jak przy jnvitro.
lekarz był trochę oschły, kazał czekać dwa tygodnie, żeby zobaczyć jak się wsyztsko rozwinie. Serduszka jeszcze nie było :( z usg wynikało 6t0d, ale ponoć może być to o tydzień mlodszcza ciąża. Owulacje miałam nie 14, a 18/19 dnia cyklu.
jak myślicie, jest się czym martwić, czy normalne, ze serduszko dopiero zobaczę po 7/8 tyg?
teraz nie mam większych objawów, oprócz ciągłego zmęczenia i ciągnięcia tam na dole :)
Kochana, ja miałam niedawno taką sytuację, że lekarz w 6t5d wg OM i lekarz nawet zarodka nie widział! Cały internet przeczytałam o ciążach bezzarodkowych...poszlam 3 dni później prywatnie do innego lekarza, i, o dziwo, nie dość, że jest zarodek, to nawet serduszko. Daj sobie czas. U mnie po wielkości zarodka wyszło, że jest jakby tydzień młodszy... Więc naprawdę wszystko jest możliwe!
 
reklama
Ja po wczorajszej wizycie dopiero się zebrałam żeby napisać.. A więc nie jest kolorowo. Wg OM był 6+0 ale pęcherzyk jest mały i prawdopodobnie pusty. Od poprzedniego usg w 4t4d urósł niewiele.. W czwartek kolejna wizyta i decyzja co dalej. Ja już nie mam nadziei. Na domiar złego bliska koleżanka właśnie poinformowała mnie, że jest w ciąży. Los sobie ze mnie drwi 💔 pozdrawiam was serdecznie 😘
 
Hej dziewczyny, byłam dziś na wizycie bo po tym zdarzeniu nie krwawilam no i okazało się że jest pęcherzyk i płód. Tylko że gin dał mi do zrozumienia ze płód może być martwy bo jest mały no i kosmówka mi się odkleja.. Powiedział że jeśli nie chluśnie sam trzeba będzie iść do szpitala.. Ale zaczekam do piątku może się coś zmieni a wy co myślicie,jest szansa? To płódZobacz załącznik 1228795 a to oddzielająca sie kosmówkaZobacz załącznik 1228796
A mówił jaka jest rozbieżność między wiekiem ciąży z om a wielkością zarodka z usg?
Jest bąbelek, jest serduszko jest glukometr i pełna lista badań :) z usg 7+1 z OM 7+2. Kolejna wizyta 02 lutego. Maleństwo ma 1 cm :) z wrażenia nie zabrałam zdjęcia 🤣 czy jestem spokojniejsza? Wcale :p już czekam na kolejną wizytę!
Gratulacje. Czyli wiek ciąży się zgadza idealnie i wszytko jest widoczne tak jak powinno. Super wieści. Odliczam dni do mojej wizyty w czwartek. Mam nadzieję zobaczyć to samo.
 
@Aurorah jest Earl Grey bez teiny? Gdzie i za ile ;) ?
@Ewka34 Kochana... szok, że to maleństwo się utrzymało! Niech się trzyma i rośnie. Skąd w takim razie to krwawienie?
ja upolowałam w five o'clock 100g za 35 zł, ale szczerze mówiąc jest taka mało aromatyczna jak dla mnie. Szukam nadal dobrej bezteinowej Earl Grey, a jeszcze lepiej jakbym znalazła Lady Grey :) jak mi się uda coś takiego namierzyć to dam znać :)
 
Ja po wczorajszej wizycie dopiero się zebrałam żeby napisać.. A więc nie jest kolorowo. Wg OM był 6+0 ale pęcherzyk jest mały i prawdopodobnie pusty. Od poprzedniego usg w 4t4d urósł niewiele.. W czwartek kolejna wizyta i decyzja co dalej. Ja już nie mam nadziei. Na domiar złego bliska koleżanka właśnie poinformowała mnie, że jest w ciąży. Los sobie ze mnie drwi 💔 pozdrawiam was serdecznie 😘
Kochana... :( i dla Ciebie zaświeci słońce. Do czwartku czekamy :*
 
reklama
Ja po wczorajszej wizycie dopiero się zebrałam żeby napisać.. A więc nie jest kolorowo. Wg OM był 6+0 ale pęcherzyk jest mały i prawdopodobnie pusty. Od poprzedniego usg w 4t4d urósł niewiele.. W czwartek kolejna wizyta i decyzja co dalej. Ja już nie mam nadziei. Na domiar złego bliska koleżanka właśnie poinformowała mnie, że jest w ciąży. Los sobie ze mnie drwi [emoji174] pozdrawiam was serdecznie [emoji8]
Tak jest niestety. Ja w czerwcu miałam łyżeczkowanie i tydzień po koleżanka w ciąży. Boli, jeszcze będzie boleć ale będzie lżej [emoji177]
 
Do góry