reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny mam pytanie do napojów spożywanych w czasie ciąży[emoji846][emoji854]
Jakie napoje pijecie, które można? Jakie herbaty, jakie soki? Ja kawy nie piję od grudnia (odkąd skończyły mi się ziarna w ekspresie). Po 2 kreskach stwierdziłam, że już nie będę kupować ,bo to bez sensu. Bałabym się pić. Chociaż ja zawsze latte z max. iloscią spienionego mleka i koniecznie posłodzona.
Boję się cokolwiek pić, w internecie wszystko i nic. A napewno są tu już doświadczone mamy. To moja pierwsza ciąża i staram się chuhać dmuchać jak mogę. Ileż można pić wodę. Nie lubię za bardzo[emoji13]

Pije dwie czarne kawy dziennie (no czasem jak mam kryzys to trzy), poza tym tylko wodę. Czasem herbatę taka słabsza z cytryną. Kawę piłam cała poprzednia ciąże i bez niej to chyba musiałabym się położyć i przeleżeć 9 miesięcy [emoji849]
 
reklama
Ja nie wiem jak do jutra wytrzymam. Dam sobie głowę urwać, że byłam 10 minut temu w łazience i śluz był różowy.. A teraz biały jak normalnie. Może to koszulka mi odbija światło bo jest różowa 🤨🤨🤨
 
Ja po wczorajszej wizycie dopiero się zebrałam żeby napisać.. A więc nie jest kolorowo. Wg OM był 6+0 ale pęcherzyk jest mały i prawdopodobnie pusty. Od poprzedniego usg w 4t4d urósł niewiele.. W czwartek kolejna wizyta i decyzja co dalej. Ja już nie mam nadziei. Na domiar złego bliska koleżanka właśnie poinformowała mnie, że jest w ciąży. Los sobie ze mnie drwi 💔 pozdrawiam was serdecznie 😘
Nie trać nadzieji! Proszę Cię 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻Będzie dobrze ! Słowo „prawdopodobnie” to niech lekarz sobie włoży głęboko w nos 😘😘głowa do góry ! Musi być dobrze kochana !
 
Ja pije wode i kawe z mlekiem. Ogolnie od jutra chce wdrozyc wiecej warzyw w diecie, bo kiepsko z tym było, jakieś przepisy zdrowe poszukam, więcej makreli 😆 koktajle warzywno owocowe. Ogolnie mam problem z anemia, wiwc juz biore żelazo..podgonie dieta i bwdzie ok mam nadzieję.
 
Ja muszę zacząć pic więcej wody ale od zawsze miałam z tym
Problem 🤭ogólnie to pije 1-2 kawy z mlekiem dziennie i trochę wody i czasem herbatę :)
 
Dzień dobry,witam się i ja
Wg aplikacji jestem w 7 tyg pierwsza wizyta równo za tydzień beta wczoraj 18655 to moja czwarta ciąża nie licząc pustego jaja jakieś 9 lat temu
Witamy czyli już 4 dzieciaczkow jest? [emoji16]
Ja nie wiem jak do jutra wytrzymam. Dam sobie głowę urwać, że byłam 10 minut temu w łazience i śluz był różowy.. A teraz biały jak normalnie. Może to koszulka mi odbija światło bo jest różowa [emoji2955][emoji2955][emoji2955]
Lepiej zmien koszulke bo mozna zeswirowac [emoji12]
 
reklama
Do góry