reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja też na Nadię poluje , mam w domu Igora to by dwa ruski były. Albo Bianka.

U mnie jakas bezsenność. Tak duzo naskrobane, że siedze od 15 min i czytam. Witam nowe koleżanki i gratuluję wspaniałych wieści ❤❤. U nas na drzwiach laboratorium napisane, że ciężarne bez kolejki a o krzywą to pytaja odrazu kto i ida bezpośrednio pierwsze. Ja jestem z Wieliczki 😊
Ja też Wieliczka :)
 
@Olcia86 strasznie mi przykro :( ... ale trafiłaś na mądrego lekarza :*

@Maeta13.0e.21 Kochana, ja biorę acard i heparynę i jestem lepiej ukrwiona :) Czasem oderwie mi się ślina z krwią, a najgorzej jest z podkrwawianiem z nosa lub dziąseł podczas mycia zębów.

Dziewczyny dziś wizytujące! Dzielcie się dobrymi wiadomościami :) Kciuki za Was trzymam :) !
Muszę się tez pochwalić :D przez dietę chyba trochę uregulowałam cukier :D i na ten moment odsuwam wizję insuliny :D
A no właśnie ja też zauważyłam krwawienie z dziąseł nawet bez samego szczotkowania... Wystarczy że zacisnę żeby... Czyli zagadka rozwiązana... 😉 Ja heparyne brałam przy inseminacji która się nie udało... Straszne siniaki mi się po niej robiły... 😵 Dobrze ze teraz tylko doustnie 👍
 
Hej ja dziś zaliczyłam pierwsze 🤮 dobrze, że urlop. Miałam sprzątać przed wizyta chatę, ale póki co leżę, tylko pranie wstawiłam. Boli mnie głowa też, nie wiem wstaje do pracy człowiek wkurzony bo chcialby pospac, może dłużej pospać odrazu głowa napierdziela ehhh
 
Bardzo mi przykro Dziewczyny, które starcilyscie ciąże, wiem jak to jest, na początku łatwo nie będzie, ale nie jest powiedziane, że jeszcze nie będzie pięknie :* Dziewczyny, które mają niepewna sytuację, trzymam kciuki, żeby ułożyło się wszystko pomyślnie :*
 
reklama
Do góry