reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

W 4+1 miałam 12.93 a w 4+3 spadl na 11.81, nie biorę żadnego wspomagania, bo nawet nie wiem czy mogę po zakrzepicy.. Nie mam żadnego plamienia, beta urosła 213% w 2 dni. We wtorek na wizycie o wszystko dopytam
Też mam we wtorek wizytę :) miałaś zakrzepicę... 😱? A bierzesz teraz acard albo clexane? Myślę, że dostaniesz dupka i będzie dobrze :) . Prog jest niski ale dalej w normie.
 
reklama
A czy ktoś sprawdzał u siebie progesteron? Ja sprawdzałam i jestem troche przerażona, zamiast rosnac to on minimalnie spadl a i tak jest w dolnej granicy..
Ja robilam progrsteron razem z beta i wyszedl mi „45” czyli odpowiednio w 1 trymestrze. A Tobie ile wyszło?
 
Mnie boli. Codziennie od Sylwestra. Jajniki, podbrzuszr i kręgosłup. Jak sobie z tym bólem radzisz?
Ogólnie to staram się dużo leżeć i się relaksować i chyba to mi pomaga,bo jeszcze wczoraj jak nie zbadałam drugi raz bety to się stresowałam i bardziej mnie bolało,a dzisiaj tylko pare razy zakuło :p wiec może coś w tym jest :) ale np piersi mnie w ogóle nie bolą no chyba ze je dotknę to odczuje jakiś bol
 
Też mam we wtorek wizytę :) miałaś zakrzepicę... 😱? A bierzesz teraz acard albo clexane? Myślę, że dostaniesz dupka i będzie dobrze :) . Prog jest niski ale dalej w normie.
Niestety miałam, 1.5 roku temu zakrzepice ręki. Biore acard raz dziennie po 1 tabletce. Daj znać jak będziesz po wizycie, trzymam kciuki :)
 
Witam wrześniowe mamy.
Ja mam termin na 4.09
A pierwszą wizytę 7stycznia
Objawy...przeziębienie i opryszczka, wcześniej przed testem ból kości ogonowej 😣 aktualnie czuje się w miarę ok czasami zaboli mnie brzuch lub mam lekką zgagę
Niestety moja radość nie trwała długo bo po świetach zostawił mnie chłopak...
Przykre ale może i lepiej tak niż żeby dziecko miało nieodpowiedzialnego ojca.
W każdym razie pozdrawiam wszystkie zafasolkowane dziewczyny i trzymam kciuki za nas. 💪🤰
 
Dzień dobry, ja podpatruje sierpniowe mamy, ale z Wami również się przywitam bo termin 31.08 lub 1.09. 23.12 beta była 145. 28.12 już 1496. Jestem po pierwszej wizycie według usg 5+4. Na razie wszystko w porządku, choć zarodka jeszcze nie było widać. Następna mam 13.01 i nie mogę się doczekać. Z objawów tylko wielka senności i cały czas ciągniecie w brzuchu jak na okres. I moje piersi żyją swoim życiem 😂. Z pierwsza wizyta spokojnie bym poczekała dłużej ale byłam umówiona już wcześniej ze względu na diagnozę polipa. Miałam się zgłosić po okresie i nie wyszło, bo okresu nie było 😁😍
 
reklama
Witam wrześniowe mamy.
Ja mam termin na 4.09
A pierwszą wizytę 7stycznia
Objawy...przeziębienie i opryszczka, wcześniej przed testem ból kości ogonowej 😣 aktualnie czuje się w miarę ok czasami zaboli mnie brzuch lub mam lekką zgagę
Niestety moja radość nie trwała długo bo po świetach zostawił mnie chłopak...
Przykre ale może i lepiej tak niż żeby dziecko miało nieodpowiedzialnego ojca.
W każdym razie pozdrawiam wszystkie zafasolkowane dziewczyny i trzymam kciuki za nas. 💪🤰
Chłopak nie wie co stracił, dużo siły Ci życzę, bedzie dobrze 😊😊
 
Do góry