reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

a próbowałaś ssać cytrynę? Serio mi to pomaga, plus guma miętowa :) Cola też działała ale ograniczam jednak.

Ja już próbowałam chyba wszystkiego 🤷🏽‍♀️. Cytryna, imbir, owoce, zimne, ciepłe, herbaty, soki, gotowane makarony, ryz, kaszki, budyń, orzechy.
Jedyne co moj żołądek trawi i zostawia to cola, melon i pizza z salami 🥲. Serce mi pęka, ale ważne, że chociaż coś tam zostaję
 
reklama
Z jakiej apki korzystacie? Ja mam flo jeszcze ze starań i ona pokazuje mi 5 tydzień +5 dni, a tak naprawdę mam 4 +5 [emoji2368]? Trochę mi miesza w głowie...
Preglife i ciaza?+ najlepsze [emoji16]
Witajcie dziewczyny. U mnie dość nietypowa sytuacja... Ostatnia miesiączka 31.12.2020. 8 dni po skończonej miesiączce pojawiło się u mnie lekkie plamienie... Parę dni później znowu. Już myślałam,że coś się złego dzieje. Mama i siostra namówily mnie na test ciążowy. Byłam na 100% pewna,że będzie jedną kreska. Staramy się od półtora roku i nie wychodzi. Zrobiłam test i...dwie piękne kreski. Dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa,ponieważ już wcześniej się na nią umówiłam z myślą,że mam jakieś bakterie lub jestem na coś chora. Lekarz był w szoku,że test już wyszedł pozytywny i nawet powiedział,że mógł być fałszywy,ale zrobił USG i jest pęcherzyk. Póki co wychodzi że jest to bardzo wczesna ciąża i przez plamienia zagrożona. Jutro mam zrobić wynik Beta HCG. W poniedziałek kolejny,żeby widzieć czy wzrasta. Narazie mam przepisaną luteinę i zalecenie by leżeć,odpoczywam i się nie denerwować. Wizyta dopiero za 2tyg [emoji1745] do tego czasu chyba osiwieje. Czy któraś z Was miała podobna sytuacje ? Pozdrawiam i wstawiam zdjęcie swoich dwóch kreseczek z nadzieją,że wszystko będzie dobrze [emoji110]
Witamy. Suoer ze sie udalo odpoczywaj teraz [emoji123][emoji5]
 
Dziewczyny, a kto wizytuje w przyszłym tyg ? Ja mam dwie wizyty - jedna na NFZ w środę ok 13 , a druga prywatnie w czwartek na 18. Bardziej czekam na tą czwartkową bo to pierwsza wizyta u lekarza , który ma prowadzić moja ciążę[emoji846]
ja mam w przyszłą środę moją wyczekaną wizytę u lekarza prowadzącego 😍 mam nadzieję, że tam wszystko będzie ok, bo stres mnie zjada od czasu tych krwawień z ubiegłego tygodnia.
Próbuję nadrobić zaległości ale wy faktycznie piszecie tak dużo, że nie daję rady :D
Ja dzisiaj w pracy stacjonarnie byłam, ale to był masakryczny dzień. Jeszcze mam taki wzdęty brzuch, że w moich spodniach musiałam mieć ciągle rozpięty zamek i guzik. Musiałam się tłumaczyć, że mi się suwak zepsuł bo wyglądało to dziwnie :/
Jak tak dalej pójdzie to nie dam rady ukryć tego do 12 tygodnia.
Ja właśnie zastanawiam się czy już umawiać te badania prenatalne skoro jestem przed pierwszą wizytą u mojego prowadzącego. Czy jeśli nie będzie nigdzie terminów to znaczy, że nie zrobię tych badań? W sumie to one są nieobowiązkowe.
Biegnę czytać dalej :)
 
Ja już próbowałam chyba wszystkiego 🤷🏽‍♀️. Cytryna, imbir, owoce, zimne, ciepłe, herbaty, soki, gotowane makarony, ryz, kaszki, budyń, orzechy.
Jedyne co moj żołądek trawi i zostawia to cola, melon i pizza z salami 🥲. Serce mi pęka, ale ważne, że chociaż coś tam zostaję
biedna, go współczuję. Ale ważne żeby coś przyjmować, a jak miną nudności to nadrobisz z bardziej wartościowym jedzonkiem 😊🤗
 
Witajcie dziewczyny. U mnie dość nietypowa sytuacja... Ostatnia miesiączka 31.12.2020. 8 dni po skończonej miesiączce pojawiło się u mnie lekkie plamienie... Parę dni później znowu. Już myślałam,że coś się złego dzieje. Mama i siostra namówily mnie na test ciążowy. Byłam na 100% pewna,że będzie jedną kreska. Staramy się od półtora roku i nie wychodzi. Zrobiłam test i...dwie piękne kreski. Dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa,ponieważ już wcześniej się na nią umówiłam z myślą,że mam jakieś bakterie lub jestem na coś chora. Lekarz był w szoku,że test już wyszedł pozytywny i nawet powiedział,że mógł być fałszywy,ale zrobił USG i jest pęcherzyk. Póki co wychodzi że jest to bardzo wczesna ciąża i przez plamienia zagrożona. Jutro mam zrobić wynik Beta HCG. W poniedziałek kolejny,żeby widzieć czy wzrasta. Narazie mam przepisaną luteinę i zalecenie by leżeć,odpoczywam i się nie denerwować. Wizyta dopiero za 2tyg 🤷 do tego czasu chyba osiwieje. Czy któraś z Was miała podobna sytuacje ? Pozdrawiam i wstawiam zdjęcie swoich dwóch kreseczek z nadzieją,że wszystko będzie dobrze ✊
Kurcze ja miałam okres 22 grudnia wczoraj byłam na wizycie i u mnie jeszcze nic nie widać nawet pęcherzyka. Lekarz mówi że na ciąże wygląda bo beta z poniedzialku 430,30 a endometrium 15.9 więc mówi że jest pulchne i wygląda na ciąże następne usg 1luty mam nadzieję że będzie dobrze.
 
Kurcze ja miałam okres 22 grudnia wczoraj byłam na wizycie i u mnie jeszcze nic nie widać nawet pęcherzyka. Lekarz mówi że na ciąże wygląda bo beta z poniedzialku 430,30 a endometrium 15.9 więc mówi że jest pulchne i wygląda na ciąże następne usg 1luty mam nadzieję że będzie dobrze.
Trzymam kciuki♥️. Według mojego lekarza zaszłam już przed ostatnią miesiączka. Zdarza się że niektóre kobiety mimo ciąży mają miesiączki i według niego właśnie u mnie tak było. Mam nadzieję,że wszystko będzie u nas ok ♥️
 
reklama
Do góry