reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witajcie. Ja od tej czwartej o ktorej się obudziłam zasypiam i budze się co godzinę. I jeszcze cały czas śniła mi się pełna przygód droga do lekarza, do którego wybrałam się motocyklem 🤪, a ostatecznie nie zdążyłam na czas. Nie wiem czy to te głupie ciążowe sny czy tak przeżywam. Wizytę mam 10:45. @MamaIgi92 @Asial121 @claudia9696 a wy jak tam przed wizytą? Trzymam za nas kciuki, żeby dzisiaj były tylko takie dobre wieści jak wczoraj.
 
reklama
Hej wam 💕
Dzisiaj czuje się w miarę dobrze. Najgorzej jest wieczorem jak przychodzą mdłości, a córka wtedy najwięcej biega i harpagani xD
Rano nic nie jem, jak tylkoysle o jedzeniu to od razu chce mi się wymiotować. Jem dopiero późnym popołudniem :(
 
Hej dziewczyny
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące w dzisiejszym dniu [emoji846] Obyście przyniosły nam same dobre wiadomości [emoji846]
Kurcze w końcu udało mi się przespać cała noc więc wstałam w dobrym humorze [emoji846]

Coraz bardziej dokuczają mi tylko mdłości i zmęczenie, ale póki co nie jest najgorzej [emoji846]
Czuje się dużo spokojniejsza w tej ciąży niż w poprzedniej i sama nie wiem czy to dobrze czy nie [emoji848]
 
Hej hej, dzis nawet mam powera i wstalam o 8 😆
Co do grup, z dziewczynami z grudniowych mam bylismy dosc dlugo tu, a potem zrobilismy swoją małą grupe na fb 😊 bez obcych ludzi, calkiem tajna, latwiej bylo fotki wstawiać, szczególnie jak dzidzie sie rodzily hurtem 😆
 
Hej dziewczyny
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące w dzisiejszym dniu [emoji846] Obyście przyniosły nam same dobre wiadomości [emoji846]
Kurcze w końcu udało mi się przespać cała noc więc wstałam w dobrym humorze [emoji846]

Coraz bardziej dokuczają mi tylko mdłości i zmęczenie, ale póki co nie jest najgorzej [emoji846]
Czuje się dużo spokojniejsza w tej ciąży niż w poprzedniej i sama nie wiem czy to dobrze czy nie [emoji848]
Ja dziś wizyta, stres, brzuch boli i też kręcę się w łóżku już od 4..
 
Dziewczyny z cukrzycą ciążowa , mam pytanko? Stosujecie zamiast cukru jakieś słodziki typu stevia ,? [emoji848]
 
Ja z kolei mam straszną (dla ciąży) pracę, stoję 8godzin, dźwigam ciężkie (tak3-8kg), mam dużo stresów i nie wiem co robić :( nie powiem jeszcze, że jestem w ciąży, bo nie daj Boże coś pójdzie nie tak, a z drugiej strony boje się bardzo o dzieciątko... Lekarz pewnie nie wystawi mi l4 w 6tygodniu.
Ja też mam podobna pracę nie warto ryzykować mi lekarz w 5 tc dał l4 i nie robił żadnych problemów wręcz przeciwnie 😄
 
Ja jak zadzwoniłam do mojej gin zaraz kazała zadzwonić do rodzinnego prosić o L4 do wizyty u niej,akurat ona przyjmuje prywatnie w budynku ośrodka zdrowia,zna lekarzy i wie który na pewno mi to L4 wypisze,i dostałam bez problemu
Tyle że ja prowadząc działalność i tak swoje zrobić muszę,ale wiecie jak dają to się bierze a jak biją to się ucieka😜
 
A z tym spaniem To u mnie odwrotnie,ja ogólnie cierpię na bezsenność a teraz jak wieczorem zasnę to się budzę rano i w szoku jestem bo nie pamiętam kiedy noc ostatnio przespałam
 
reklama
Do góry