reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dzisiaj wypilam slabą kawę i tka jakos mi sie zaczela unosić [emoji1787] takze wiem czego nie pić.

A jak mąż wczoraj sie przytulił i niby przypadkiem dotknął cyca, to prawie go zamordowalam [emoji1787] na samą myśl o cyckach sutki mnie swędzą, bolą i pieką [emoji1787]
U mnie z tymi cyckam i podobnie, ale tylko w nocy :D i to nie mąż, ale pies powoduje ból. Nauczyłam go spać na podusi, przytulony do mnie, pod kołderką i jak włazi do łóżka i się układa to zawsze mnie tknie xD
 
U mnie z tymi cyckam i podobnie, ale tylko w nocy :D i to nie mąż, ale pies powoduje ból. Nauczyłam go spać na podusi, przytulony do mnie, pod kołderką i jak włazi do łóżka i się układa to zawsze mnie tknie xD
Mój pies od tygodnia przed testem tulił mi się do brzucha. A teraz to już w ogole, jak z nami lezy to tylko "ochrania" mi brzuch, kochany jest. Czy to możliwe, że psy tka wyczuwają wszystko?
 
Mój pies od tygodnia przed testem tulił mi się do brzucha. A teraz to już w ogole, jak z nami lezy to tylko "ochrania" mi brzuch, kochany jest. Czy to możliwe, że psy tka wyczuwają wszystko?
Piesełki nie mam pojęcia, być może też. Ja mam kitku w domu i sunię. Sunia ogólnie jest przylepa więc ciężko stwierdzić, czy wyczuwa coś czy nie. Natomiast kicia jak zawsze włazi na mnie do miziania to ugniata wszędzie gdzie się da, jednak teraz omija właśnie brzuszek. Więc może coś jest na rzeczy, że sierściuchy co nie co wyczuwają 🤷‍♀️
 
Mój pies od tygodnia przed testem tulił mi się do brzucha. A teraz to już w ogole, jak z nami lezy to tylko "ochrania" mi brzuch, kochany jest. Czy to możliwe, że psy tka wyczuwają wszystko?
za to moje koty nic sobie z tego nie robią :p dalej latają jak poparzone po łóżku i tylko czasami starszy przyjdzie się przytulić 😜
 
Moja kotka ostatnio jak by obrażona na mnie nie spi przy mnie jak zawsze i nie daje mi się głaskać. Tylko jak jedzonko daje to za mną leci 😩
 
Dziewczyny, ja przez ten stres z myślą o infekcji udalam się wyjątkowo szybciej do lekarza (innego niż prowadzący, który bym chciała, ale też zaufany). Ciążę potwierdził, pęcherzyk jest, zarodek 3 mm, ale jeszcze bez serduszka. Infekcja na szczęście żadna to nie jest. We wtorek powinno już być serduszko :)
Zaszłam do sklepu i musialam nabrać sobie mandarynek. Słodkie w ogóle, ale mandarynki... 🤩🤩
Który masz tydzień ja ostatnio byłam u lekarza i według ostatniej miesiączki 4tyg1dzien nic nic nie było widać jedynie endometrium rozpulchniona kazał przyjść za 2 tyg
 
A jak przy karmieniu? Pokarm nie tworzy sie z jedzenia, a z krwi 😊
Niby tak, ale jakieś alergeny mogą przechodzić chyba. Ja jak zjadlam pomarańcze to synek karmiony piersią od razu dostawał takich drobnych chrostek. Trzy razy sprawdzałam, bo też mi się nie chciało wierzyć, że to przez to, ale za każdym razem tak samo. Po roku mu przeszło i teraz już może jeść normalnie cytrusy. Oczywiście nie ma co unikać czegoś na zapas, ale u mnie było takie powiązanie ewidentnie więc do roku już nie jadłam cytrusów.
 
reklama
Do góry