reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny ja znów zawał serca przeżywam właśnie przy aplikowaniu Luteiny zobaczyłam krew. Tak samo jak poprzednio jest tego kilka kropel. O tej godzinie już raczej nie uda mi się nigdzie na wizytę do lekarza umówić. Wiecie może czy w takiej awaryjnej sytuacji można się zgłosić do jakiegokolwiek szpitala na Izbę Przyjęć? nie chcę od razu panikować, ale może powinnam gnać żeby sprawdzić na USG czy wszystko ok.
A który masz tydzień?
 
reklama
Dziewczyny ja znów zawał serca przeżywam właśnie przy aplikowaniu Luteiny zobaczyłam krew. Tak samo jak poprzednio jest tego kilka kropel. O tej godzinie już raczej nie uda mi się nigdzie na wizytę do lekarza umówić. Wiecie może czy w takiej awaryjnej sytuacji można się zgłosić do jakiegokolwiek szpitala na Izbę Przyjęć? nie chcę od razu panikować, ale może powinnam gnać żeby sprawdzić na USG czy wszystko ok.
Jak kilka kropel to może nic groźnego. Ja bym chyba nie jechała w takim przypadku, bo nie wiem czy izba coś więcej da teraz. Byłaś u lekarza, masz leki, odpoczywaj, zrobiłaś wszytko co trzeba i chyba teraz pozosqtaje wierzyć, że bedzie dobrze. Chyba że się rozkręci krwawienie to bym wtedy jechała, ale mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie. Ale pamiętaj to ja bym tak zrobiła, a Ty zrób jak czujesz i jedź jeśli ma cie to uspokoić.
 
Cześć dziewczyny 😘przepraszam ze się nie odzywam ale mam urwanie karabina w życiu i w pracy 😅ale siadam i nadrabiam to Co napisalyscie☺️☺️.
Ja dziś miałam mieć wizytę ale lekarz mi nie potwierdził wiec chyba mu się w szpitalu na oddziale
Przedłużyło :((( buuuuuuuu😢😢😢
 
Cześć dziewczyny 😘przepraszam ze się nie odzywam ale mam urwanie karabina w życiu i w pracy 😅ale siadam i nadrabiam to Co napisalyscie☺️☺️.
Ja dziś miałam mieć wizytę ale lekarz mi nie potwierdził wiec chyba mu się w szpitalu na oddziale
Przedłużyło :((( buuuuuuuu😢😢😢

aaa mnie dziś brzuszek boli jak okres :( trochę pieska się nadzwigalam i masz babo placek 😔
 
To poprostu luteina ci wycieka, bo ona się całkiem nie wchłania. Jak wydzielasz śluz to ja rozpuszcza i jak chodzisz to ci to wypływa. U mnie to raczej jest w kolorze białym. Nie przyglądałam się za bardzo.
 
Poszłam dziś do pracy w spodniach ciążowych, bo mnie wszystko ciśnie 😱, bardzo mi brzuch wywaliło, a to dopiero 8 tydzień! Przecież to niemożliwe, a jednak... 😅

Dziewczyny, ja nie mogę opanować lęku... Strasznie się boję i jak na szpilkach czekam do tego 12 tygodnia... boję się cieszyć, boję się wszystkiego. Nawet ginekolog powiedział, że poczekamy z zakładaniem karty ciąży do następnej wizyty (będzie 9+2), bo wszystko na ten moment jest ok, ale dmuchamy na zimne... ehh...

Ja teraz znowu mam stres bo czekam do środy na kolejna wizytę i może będzie już serducho :)
Jak któraś z Was pisała od wizyty do wizyty... czy tak już będzie do końca czy kiedyś ten strach mija?

Co do l4 mnie pytał czy pracuje ale przez to, ze pracuje w perfumerii a galerie zamknięte to jeszcze mi nie wypisał :-)

Lekarz zrobił mi usg ale nic nie było widać nawet pęcherzyka, dzisiaj mam 4+5, zapisał mi luteinę i kazał jutro powtórzyć betę, ale nie robił mi żadnych nadziei, wspomniał coś o ciąży biochemicznej i poronieniu... Jutro się okaże po wyniku z krwi ale chyba będę się z wami żegnać [emoji25]


Trzymam ogromnie kciuki żeby było w porządku!

Uwaga plot twist!
Może niektóre mnie pamiętają jak się zegnalam, jutro miałam mieć lyzeczkowanie. Dziś usg przed zabiegiem. A tam bijące serce. Cud. I spowrotem wróciły leki na tapetę. Za tydzień sprawdzimy czy przetrwał. 😮😊

Cudownie!!!!!!! ❤️

Dziewczyny badalyscie może tsh? Wyszło mi wysokie i od razu dostałam receptę na eutyrox. Boję się czy to może zaszkodzić?

Ja miałam 2.65 i dostałam 25 dawkę biorę od jutra, endokrynolog mnie bardzo uspokoiła :-) badania mam powtórzyć za 4 tyg i za 5 tyg na wizytę już u niej :-)

U mnie TSH 2,56 więc wjechał Euthyrox od dzisiaj. Wcześniej przed ciążą miałam TSH ok. 3,5, ale piłam jod i zeszłam do 2,5

Kochana jaka masz dawkę jodu? Bo tez powiedziała żebym wybierała następne suplementy z wysoka dawka :)
 
reklama
Do góry