reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

To teraz moje dobre wieści. Ciaza wcale nie jest pozamaciczna. Pecherzyk 3mm jest tam gdzie ma być razem z całkiem żółtym 5tyg i 6 dni. Wszystko ok. Następna wizyta 11 lutego.😃
No widzisz. Tak czułam. Domyślam się, że teraz bedzie ci się strasznie dłużyć do wizyty, ale najważniejsze że się wyjaśniło na plus. Gratuluję
 
reklama
Hej, jestem tutaj nowa. Od dwóch dni spóźnia mi się okres, bardzo długo staramy się z mężem o dzidzie i ciągle tylko testy negatywne aż tu dzisiaj rano zrobiłam i ja widzę dwie kreski ale drugą mega słabą.. nie wiem czy to ciąża czy to znowu fiksacja😵 jutro jadę do gina.
Słabiutko ale widać ❤gratulacje.
 
bo zapewne jesteś tylko w bardzo wczesnej jak słaba druga kreska jest 😊
Teraz trzeba tylko czasu żeby hcg urosło i kreska z dnia na dzień powinna być ciemniesza
Kurcze, ale mam mega dziwne objawy mam dużo sluzu takiego jak płodny, że czasami leciałam do łazienki żeby sprawdzić czy nie krwawię ale zero bólu piersi 😵 naczytałam się różnych objawów początkowej ciąży a narazie tylko lekkie bóle tak jak na okres..
 
Widać jakiś cień cienia;) do lekarza jeszcze jak dla mnie za wcześnie, nic nie zobaczy i się będziesz niepotrzebnie stresować. Idź najlepiej ma betę, to będzie potwierdzenie;)
Hej, jestem tutaj nowa. Od dwóch dni spóźnia mi się okres, bardzo długo staramy się z mężem o dzidzie i ciągle tylko testy negatywne aż tu dzisiaj rano zrobiłam i ja widzę dwie kreski ale drugą mega słabą.. nie wiem czy to ciąża czy to znowu fiksacja[emoji43] jutro jadę do gina.
 
Widać jakiś cień cienia;) do lekarza jeszcze jak dla mnie za wcześnie, nic nie zobaczy i się będziesz niepotrzebnie stresować. Idź najlepiej ma betę, to będzie potwierdzenie;)
Wiem, ale tak długo się staramy i jest to dla mnie nowe doświadczenie i najlepiej chciałabym wiedzieć tu i teraz😵
 
Wiem, ale tak długo się staramy i jest to dla mnie nowe doświadczenie i najlepiej chciałabym wiedzieć tu i teraz😵
ja tam też widzę cień kreski i też uważam, że lepiej zaczekaj z wizytą. Zrób betę tak jak dziewczyny mówią. Jeśli pójdziesz na tak wczesnym etapie to lekarz nic nie zobaczy i będziesz się tylko bardzo niepotrzebnie martwić, że nic nie widać. Wiem że to wymaga sporo cierpliwości, ale to najlepsza metoda zaczekać kilka tygodni :)
Ale oczywiście sama podejmiesz decyzję :)
 
reklama
Tez tak macie ze wam ciagle zimno i jak byście miały gorączkę ?. Bo ja to jak wchodzę po
Pracy to od razu pod koc i mnie trzęsie [emoji3063][emoji3063]
Też tak mam. Dziś to już serio myślałam, że mnie coś rozkłada ale żadnej gorączki nie miałam całe szczęście [emoji16]

Poubierana chodzę jak głupia [emoji85]
 
Do góry