reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny ❤️
6+2 dzisiaj, widziałam bijące serduszko jednak lekarka powiedziała, że nic nie bedzie jeszcze słychać wiec ta przyjemność jeszcze przede mną :-)
Poryczalam sie w toalecie jak sie ubierałam po badaniu bo nie wierzyłam do tej pory, że tam jest człowiek 😂 w tydzien z 1.8 mm urósł do 0.56mm 🥺

Co do plamienia powiedziała, ze faktycznie coś na szyjce widzi jakaś krew ale sprawdziła jajniki, macice, malucha i mowi ze wszystko okej. Nie panikować (powtórzyła głównie to co lekarz ostatnio - póki to nie żywa krew i duża jej ilość nie nakręcać się a po dupku powinna się sytuacja poprawic:-))

Dostałam skierowanie na prenatalne i najlepiej jakby mi się udało umówić na 12tc, resztę badań tez zleciła. No i L4 od jutra, czeka mnie jutro rozmowa z szefowa 😂

Jestem przeszczęśliwa i mam nadzieje, ze rośnie zdrowo zarówno moja fasola jak i Wasze ❤️❤️❤️
Gratulacje!!! 😍😍
 
Na pewno bedzie dobrze :-)
Zacxynam się lekko denerwować jutrzejszą wizytą, oby bylo tez dobrze. A ju_ w ogole nerwy bede miala, jak dotrwam do 7+6. W poprzedniej ciąży wlasnie wtedy zaczely mi się plamienia, ktore zakonczyly się dla mnie źle. Wiec za dwa tygodnie i dwa dni bedziecie mnie wirtualnie uspokajać hehe
Wszystko będzie super, zobaczysz ❤️ Tym razem się uda! 😍 Trzymamy kciuki za jutrzejszą wizytę 👍
 
Zaczynam się niepokoić. Nawet nie mam jakiegoś szczególnego gastro. 🤷‍♀️
W poprzedniej ciazy mialam objawy, a nagle wszystko przeszlo i mialam ochote na kawe spowrotem... to było chwilowe, wrócily nudnosci ze zdwojona siła 😆
Mam znajome co nie maja zadnych objawow ciazy, procz rosnacego brzucha, talze spokojnie 😊
 
Dziewczyny ❤️
6+2 dzisiaj, widziałam bijące serduszko jednak lekarka powiedziała, że nic nie bedzie jeszcze słychać wiec ta przyjemność jeszcze przede mną :-)
Poryczalam sie w toalecie jak sie ubierałam po badaniu bo nie wierzyłam do tej pory, że tam jest człowiek 😂 w tydzien z 1.8 mm urósł do 0.56mm 🥺

Co do plamienia powiedziała, ze faktycznie coś na szyjce widzi jakaś krew ale sprawdziła jajniki, macice, malucha i mowi ze wszystko okej. Nie panikować (powtórzyła głównie to co lekarz ostatnio - póki to nie żywa krew i duża jej ilość nie nakręcać się a po dupku powinna się sytuacja poprawic:-))

Dostałam skierowanie na prenatalne i najlepiej jakby mi się udało umówić na 12tc, resztę badań tez zleciła. No i L4 od jutra, czeka mnie jutro rozmowa z szefowa 😂

Jestem przeszczęśliwa i mam nadzieje, ze rośnie zdrowo zarówno moja fasola jak i Wasze ❤️❤️❤️
Swietne wiesci 🥰 tylko co z tym pomiarem, wkradl Ci sie błąd?
 
Dziewczyny, powiedzcie co ile macie ustawione wizyty u gina? Ja byłam w piątek, a kolejna za 4 tygodnie, chyba oszaleję przez tyle czasu 😣😉

Czy któraś z Was jest już umówiona na badania prenatalne? Ja po 35 r.ż. więc będę miała refundowane, czekam tylko na wystawienie skierowania od gina.
Co dwa tyg ;)
 
Dziewczyny, melduje że jestem po wizycie. Wszystko gra, serce jak dzwon :). Według usg 8+0, fasolka ma 1,74cm :). Z moją historią będę miała częściej usg, już mam tez skierowanie na prenatalne :). A plamienie to nawet nie krwiak tylko jakaś bulka, z której spada trochę starych skrzepów i mam się nie przejmować, ale nie dźwigać, a w razie w dostałam tabletki do 12tc :).
Dziewczyny ❤️
6+2 dzisiaj, widziałam bijące serduszko jednak lekarka powiedziała, że nic nie bedzie jeszcze słychać wiec ta przyjemność jeszcze przede mną :-)
Poryczalam sie w toalecie jak sie ubierałam po badaniu bo nie wierzyłam do tej pory, że tam jest człowiek 😂 w tydzien z 1.8 mm urósł do 0.56mm 🥺

Co do plamienia powiedziała, ze faktycznie coś na szyjce widzi jakaś krew ale sprawdziła jajniki, macice, malucha i mowi ze wszystko okej. Nie panikować (powtórzyła głównie to co lekarz ostatnio - póki to nie żywa krew i duża jej ilość nie nakręcać się a po dupku powinna się sytuacja poprawic:-))

Dostałam skierowanie na prenatalne i najlepiej jakby mi się udało umówić na 12tc, resztę badań tez zleciła. No i L4 od jutra, czeka mnie jutro rozmowa z szefowa 😂

Jestem przeszczęśliwa i mam nadzieje, ze rośnie zdrowo zarówno moja fasola jak i Wasze ❤️❤️❤️
Super wieści. Wzruszają mnie takie zdjęcia maleńkich fasolek w bańce ❤. Gratuluję. Niech rosną zdrową. Teraz musi być już dobrze.
 
reklama
Dziewczyny ❤️
6+2 dzisiaj, widziałam bijące serduszko jednak lekarka powiedziała, że nic nie bedzie jeszcze słychać wiec ta przyjemność jeszcze przede mną :-)
Poryczalam sie w toalecie jak sie ubierałam po badaniu bo nie wierzyłam do tej pory, że tam jest człowiek 😂 w tydzien z 1.8 mm urósł do 0.56mm 🥺

Co do plamienia powiedziała, ze faktycznie coś na szyjce widzi jakaś krew ale sprawdziła jajniki, macice, malucha i mowi ze wszystko okej. Nie panikować (powtórzyła głównie to co lekarz ostatnio - póki to nie żywa krew i duża jej ilość nie nakręcać się a po dupku powinna się sytuacja poprawic:-))

Dostałam skierowanie na prenatalne i najlepiej jakby mi się udało umówić na 12tc, resztę badań tez zleciła. No i L4 od jutra, czeka mnie jutro rozmowa z szefowa 😂

Jestem przeszczęśliwa i mam nadzieje, ze rośnie zdrowo zarówno moja fasola jak i Wasze ❤️❤️❤️
Wielkie gratki!!!:):)
Na ile na raz wypisują L4 lekarze zwykle ? Tez chyba będę musiała poprosić i zastanawiam się na jaki okres można wziac zwolnienie. Buziaki
 
Do góry