reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cóż za straszny dzień dzisiaj 😣Pojechałam wieczorem na Izbę Przyjęć bo plamienia tyko się nasiliły przez cały dzień zamiast zmaleć, a tam Pani doktor z piekła rodem ... cytuję- po co Pani tu przyjechała, przecież krew nie leci Pani po nogach, to jest skąpe plamienie... 🙈 ale nie żałuje bo trochę się uspokoiłam, fasolka ma już 1 cm pęcherzyk pięknie się nadmuchał i serduszko bije ♥️ Jest mały krwiak obok pęcherzyka i to z tego powodu mogą być plamienia... jutro mam wizytę u swojego lekarza zobaczymy co powie...
 
reklama
Cóż za straszny dzień dzisiaj [emoji21]Pojechałam wieczorem na Izbę Przyjęć bo plamienia tyko się nasiliły przez cały dzień zamiast zmaleć, a tam Pani doktor z piekła rodem ... cytuję- po co Pani tu przyjechała, przecież krew nie leci Pani po nogach, to jest skąpe plamienie... [emoji85] ale nie żałuje bo trochę się uspokoiłam, fasolka ma już 1 cm pęcherzyk pięknie się nadmuchał i serduszko bije [emoji3531] Jest mały krwiak obok pęcherzyka i to z tego powodu mogą być plamienia... jutro mam wizytę u swojego lekarza zobaczymy co powie...

Co za bezduszna sucz. Kazde plamienie nawet najmniejsze, w ciąży trzeba sprawdzić. Ale to dobrze że się uspokoiłaś. Mnie za to coś pobolewa tym razem po prawej stronie i strasznie mokro mam, ale latam jak powalona co chwilę i to tylko zwykly śluz. Do jutrzejszej wizyty to chyba osiwieję. No i cyce mniej mnie bolą niż wczoraj o tej samej porze. Ale moze to po prostu taki dzień i tyle.
 
Co za bezduszna sucz. Kazde plamienie nawet najmniejsze, w ciąży trzeba sprawdzić. Ale to dobrze że się uspokoiłaś. Mnie za to coś pobolewa tym razem po prawej stronie i strasznie mokro mam, ale latam jak powalona co chwilę i to tylko zwykly śluz. Do jutrzejszej wizyty to chyba osiwieję. No i cyce mniej mnie bolą niż wczoraj o tej samej porze. Ale moze to po prostu taki dzień i tyle.
Oj tak ja co chwile dotykam piersi czy czasem nie przestały bolec i tez raz bolą bardziej raz mniej 🙊 bo oprócz tego nie mam żadnych dolegliwości co tez mnie stresuje. Dobrze ze masz wizytę już jutro będzie dobrze ♥️
 
Oj tak ja co chwile dotykam piersi czy czasem nie przestały bolec i tez raz bolą bardziej raz mniej [emoji87] bo oprócz tego nie mam żadnych dolegliwości co tez mnie stresuje. Dobrze ze masz wizytę już jutro będzie dobrze [emoji3531]
Najwazniejsze że nie plamię. A jak glupia lekko podskoczyłam i zabolały [emoji85] i coś w dole pleców lekko boli, ale to chyba od tego że długo wieczorem siedzialam. Ale po poronieniu każde lżejsze objawy spraeiają że świruję. Mam nadzieję że po wizycie się trochę chociaż uspokoję.
 
Najwazniejsze że nie plamię. A jak glupia lekko podskoczyłam i zabolały [emoji85] i coś w dole pleców lekko boli, ale to chyba od tego że długo wieczorem siedzialam. Ale po poronieniu każde lżejsze objawy spraeiają że świruję. Mam nadzieję że po wizycie się trochę chociaż uspokoję.
Dokładnie ja poroniłam w sierpniu i teraz tez świruje 🤨 na pewno będziesz spokojniejsza daj jutro znać
 
Cześć dziewczyny ☺ poczytuje forum już od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć ☺Dzisiaj zaczynam 7 tc, pierwsza wizyta dopiero we wtorek i strasznie się stresuję... Poprzednia ciąża zakończyła się poronieniem w październiku. Obecnie beta przyrasta prawidłowo więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok ☺
 
Co za bezduszna sucz. Kazde plamienie nawet najmniejsze, w ciąży trzeba sprawdzić. Ale to dobrze że się uspokoiłaś. Mnie za to coś pobolewa tym razem po prawej stronie i strasznie mokro mam, ale latam jak powalona co chwilę i to tylko zwykly śluz. Do jutrzejszej wizyty to chyba osiwieję. No i cyce mniej mnie bolą niż wczoraj o tej samej porze. Ale moze to po prostu taki dzień i tyle.
Też tak mam.. Ale ja wizytę za tydz mam 🙄
 
reklama
Do góry