reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Musisz zorganizować sobie odpoczynek kochana.. Jest was dwóch,pamietaj nie zrobisz czegoś dziś to najwyżej jutro ;) Co do szefowej.. Współczuję, masakra i to kobieta.. 🙄 co jak co ale mogla taki komentarz zostawić dla siebie, strasznie egoistyczne podejście 🙄 nie lubię takich ludzi.. Pracujesz jakoś ciężko?
Tak jeszcze odnośnie szefowej to ona ogólnie jest ok i można się z nią bez problemu dogadać, ale czasem ma takie teksty i akcje, że ręce opadają i ciężko zrozumieć o co jej właściwie chodzi i czy robi to tylko po to żeby komuś szpile wbić 🤷
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja już nie spie od pół godz. Ostatnio w dzień wizyty też obudziłam się dużo przed budzikiem. Dzisiaj u mnie sie wszytko rozstrzygnie.
Tydzień temu mimo skończonych 7 tygodni pęcherzyk był pusty więc raczej będzie puste jajo, ale trzeba sprawdzić drugi raz. Jestem gotowa na wszytko, ale chciałabym już tylko wiedzieć, a nie żyć w tej niepewności. Mam na 16.10, a do 15 jestem w pracy więc mam nadzieję, że przynajmniej za dużo nie będę myśleć i dzień jakoś zleci.
Z tego co widziałam dzisiaj dużo wizyt @ol.gol @Mandarynka33 @Marcelina007
@m.am @Elodia @Aurorah powodzenia. Samych dobrych wieści. Dawajcie znać po.a
Trzymam kciuki mocno żeby u Ciebie były dobre wieści!
 
Ja jeszcze nie poszłam na zwolnienie, bo dopiero w poniedziałek mam pierwszą wizytę. Powiedziałam szefowej, bo musi sobie pracę jakoś zorganizować. Ona niby ok zareagowała, ale twierdzi, że do 12 tygodnia to tak jakby kobieta nie była w ciąży, bo wszystko się może stać (sama ma dzieci i jest to dla mnie dziwne myślenie) i że wg niej dopiero po 12 tygodniu powinno się dostawać zwolnienie i zaświadczenie o ciąży. Więc w sumie mam mieszane uczucia ;)
Ja przy synu jak powiedziałam szefowej , a zrobiłam to za wcześnie ale tak tragicznie się czułam że musiałam to zrobić ( a dodam że byłam z nią w super relacjach) to się na mnie wydarła że taka ciąża to nie ciąża i żebym się nie ekscytowała bo może nic z tego noe wyjść. Baaardzo mi się przykro zrobiło wtedy.
 
Ja przy synu jak powiedziałam szefowej , a zrobiłam to za wcześnie ale tak tragicznie się czułam że musiałam to zrobić ( a dodam że byłam z nią w super relacjach) to się na mnie wydarła że taka ciąża to nie ciąża i żebym się nie ekscytowała bo może nic z tego noe wyjść. Baaardzo mi się przykro zrobiło wtedy.
O masakra skąd się tacy ludzie biorą :-(
 
W aptece możesz dostać glukometr przy zakupie 2 opakowań pasków.

Wykupiłam 3 i powiedziano mi w aptece ze oni od producentów nie dostają... dzisiaj po prostu zamówię i tyle nie bede czekać i łazić po aptekach :p
Tak jeszcze odnośnie szefowej to ona ogólnie jest ok i można się z nią bez problemu dogadać, ale czasem ma takie teksty i akcje, że ręce opadają i ciężko zrozumieć o co jej właściwie chodzi i czy robi to tylko po to żeby komuś szpile wbić 🤷

Zupełnie zbędne teksty :/ ja dzisiaj mowię mojej a tez 7tc. Nawet jakbym chciała to lekarka powiedziała mi ze żadnej stojącej pracy w zapachach i przy obecnej sytuacji korony - przy obsłudze ludzi :/ nawet nie pytała za bardzo czy chce tylko spytała do kiedy 😂
Ja przy synu jak powiedziałam szefowej , a zrobiłam to za wcześnie ale tak tragicznie się czułam że musiałam to zrobić ( a dodam że byłam z nią w super relacjach) to się na mnie wydarła że taka ciąża to nie ciąża i żebym się nie ekscytowała bo może nic z tego noe wyjść. Baaardzo mi się przykro zrobiło wtedy.

Co za babsko!!!!
 
Cześć dziewczyny. Ja już nie spie od pół godz. Ostatnio w dzień wizyty też obudziłam się dużo przed budzikiem. Dzisiaj u mnie sie wszytko rozstrzygnie.
Tydzień temu mimo skończonych 7 tygodni pęcherzyk był pusty więc raczej będzie puste jajo, ale trzeba sprawdzić drugi raz. Jestem gotowa na wszytko, ale chciałabym już tylko wiedzieć, a nie żyć w tej niepewności. Mam na 16.10, a do 15 jestem w pracy więc mam nadzieję, że przynajmniej za dużo nie będę myśleć i dzień jakoś zleci.
Z tego co widziałam dzisiaj dużo wizyt @ol.gol @Mandarynka33 @Marcelina007
@m.am @Elodia @Aurorah powodzenia. Samych dobrych wieści. Dawajcie znać po.a
Trzymamy kciuki, żeby jednak było widać wszystko dzisiaj! 🤗
 
Ja za to znowu paskudnie zaczęłam ten dzień, jestem bez sił. Lecę po wynik tej cytologii i zobaczymy, co tam się dzieje :( jutro najprawdopodobniej z szefem..
 
reklama
Ja przy synu jak powiedziałam szefowej , a zrobiłam to za wcześnie ale tak tragicznie się czułam że musiałam to zrobić ( a dodam że byłam z nią w super relacjach) to się na mnie wydarła że taka ciąża to nie ciąża i żebym się nie ekscytowała bo może nic z tego noe wyjść. Baaardzo mi się przykro zrobiło wtedy.
No maskara :( właśnie tak teraz myślę, że jak się ma dobry kontakt z szefostwem to łatwiej o takie reakcje, bo się nie hamują i myślą, że mogą tak zareagować. Dramat.
 
Do góry