reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Heeej... Z rana nie umiem nic zjeść, bo jestem nagle tak głodna, że jak próbuje zjeść to mnie dźwiga :(
Ale za to od południa do wieczora normalnie mogę jeść. Właśnie wróciłam ze spaceru z córką i chwytam się za obiad coby coś przekąsić, cały dzień nic nie jadłam.
Mdłości jako tako. Dzisiaj zrobiłam sobie test na pamiątkę (zawsze zostawiam)
Ale kreska testowa jest tak ciemna, aż ciemniejsza od kontrolnej 😆
 
reklama
Pęcherzyk i ciałko żółte są, 25.01 na kontrole echa serduszka,bo lekarz mówi,ze teraz jeszcze za wcześnie bo to 5 tydzień :) ale pokazał mi gdzie najprawdopodobniej według niego jest zalążek bicia serca :)
 

Załączniki

  • IMG_0513.jpg
    IMG_0513.jpg
    84,7 KB · Wyświetleń: 90
Tylko przy pierwszej wizycie tej potwierdzającej ciąże badania do wykonania robi się prywatnie, a kolejne juz na Nfz?
Dziwne troche. Chyba to zależy od lekarza. Jeśli chodzisz na nfz to te wszystkie są refundowane.
A jak prywatnie to zależy od lekarza. Wszystkie badania może zlecać prywatnie, albo jak ma też umowę z nfz to daje samo skierowanie badań na nfz i są za darmo. Chyba nie zawsze wszyscy mogą lub chcą tak dawać, bo oni też mają jakąś pule pieniędzy do wykorzystania z nfz i nie zawsze chcą na prywatne klientki brać wszystko z tego. Pewnie sisiula chodzi prywatne i tym razem zlecił tylko te tańsze na nfz.
Dlatego zastanawiam się czy nie zapisać sie oprócz prywatnie to jeszcze do drugiego lekarza na nfz, żeby te badania porobić na fundusz.
 
Też mam w planie zrobić dziś. Te które robiłam to paseczki - jak owu, więc żadna pamiątka... Ale tez sprawdzę czy tamte się nie myliły przypadkiem. Wyczekuje też pierwszej bety[emoji849]. Jakie firmy polecacie kupić płytkowy?
Heeej... Z rana nie umiem nic zjeść, bo jestem nagle tak głodna, że jak próbuje zjeść to mnie dźwiga :(
Ale za to od południa do wieczora normalnie mogę jeść. Właśnie wróciłam ze spaceru z córką i chwytam się za obiad coby coś przekąsić, cały dzień nic nie jadłam.
Mdłości jako tako. Dzisiaj zrobiłam sobie test na pamiątkę (zawsze zostawiam)
Ale kreska testowa jest tak ciemna, aż ciemniejsza od kontrolnej [emoji38]
 
Też mam w planie zrobić dziś. Te które robiłam to paseczki - jak owu, więc żadna pamiątka... Ale tez sprawdzę czy tamte się nie myliły przypadkiem. Wyczekuje też pierwszej bety[emoji849]. Jakie firmy polecacie kupić płytkowy?
Ja mam baby boom, 25 mlu :)
Od początku robiłam nimi, piękne kreski wychodzą
 
To by było dobre rozwiązanie. A na pewno pieniądze zaoszczędzone odrobinę
Dziwne troche. Chyba to zależy od lekarza. Jeśli chodzisz na nfz to te wszystkie są refundowane.
A jak prywatnie to zależy od lekarza. Wszystkie badania może zlecać prywatnie, albo jak ma też umowę z nfz to daje samo skierowanie badań na nfz i są za darmo. Chyba nie zawsze wszyscy mogą lub chcą tak dawać, bo oni też mają jakąś pule pieniędzy do wykorzystania z nfz i nie zawsze chcą na prywatne klientki brać wszystko z tego. Pewnie sisiula chodzi prywatne i tym razem zlecił tylko te tańsze na nfz.
Dlatego zastanawiam się czy nie zapisać sie oprócz prywatnie to jeszcze do drugiego lekarza na nfz, żeby te badania porobić na fundusz.
 
Pęcherzyk i ciałko żółte są, 25.01 na kontrole echa serduszka,bo lekarz mówi,ze teraz jeszcze za wcześnie bo to 5 tydzień :) ale pokazał mi gdzie najprawdopodobniej według niego jest zalążek bicia serca :)
Super. Ja dziś 5+4 więc powinno u mnie teraz wyglądać podobnie, ale czekam do 21.01. No to chociaż ty na razie możesz odetchnąć, że wszytko ok.
 
Moje tak wyglądały w dni kiedy robiłam...
Tylko to są z allegro - z paczki z owulacyjnymi i boje się, że się za szybko nimi cieszę...
Ale w końcu pokazały wcześniej parę dni [emoji7] Dziś mam planowy dzień @.
Ja mam baby boom, 25 mlu :)
Od początku robiłam nimi, piękne kreski wychodzą
20210108_063429.jpeg
 
reklama
Dziewczyny, wchodzę na ten odbiór wyników na stronie Alab. W statusie pisze : Gotowe ,niżej w Czasie oczekiwania (dni robocze) : 0 . Nie widzę tego wyniku [emoji848][emoji848]
 
Do góry