reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja wciąż czekam na mój wynik bety[emoji3166]. Zestresowana jestem trochę. Pewnie będzie jutro... jak tu dziś spokojnie spać. Ważne, że mam wolne jutro [emoji16][emoji16][emoji1]
Sprawdzaj może jeszcze pojawi się dziś bo na pewno nie będziesz miała spokojnej nocy 😃
 
Nie wszystkie badania są na nfz. Na nfz morfonmocz kiła glukoza TSH. Te droższe toxo, HIV hcv niestety trzeba robić prywatnie
Niekoniecznie, chyba że się chodzi prywatnie. Poprzednią ciążę w 2018/2019 prowadziłam na nfz i wszystkie te badania były bezpłatne. HIV i toxoplazmoza nawet dwa razy robiona w I i III trymestrze, bo taki jest standard opieki okoloporodowej od 2019.
 
Dziewczyny! Byłam dziś na pierwszej becie i wyszło 9280. Wg apki to 5t+2d. Trochę mnie martwi że wynik jest tak wysoki. Wskazuje raczej na 6 tydzień ciązy, a no to nie ma szans. Czy któraś też tak miała?
Ale wg tego co mówisz to jesteś obecnie w 6 tygodniu ciąży. Niech mnie ktoś poprawi jeśli źle mówię ;)
 
reklama
Niekoniecznie, chyba że się chodzi prywatnie. Poprzednią ciążę w 2018/2019 prowadziłam na nfz i wszystkie te badania były bezpłatne. HIV i toxoplazmoza nawet dwa razy robiona w I i III trymestrze, bo taki jest standard opieki okoloporodowej od 2019.

Tak, potwierdzam. Ja od 12 tyg tez prowadziłam na NFZ i te drugie badania toxo i HIV miałam robione bezpłatnie.
 
Do góry