reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja jestem po poronieniu w październiku. Bardzo się boję. Jeśli wszystko na wizytach będzie dobrze to na pewno szybko pójdę na L4. Nie będę ryzykować. Chciałabym móc pracować dłużej i rozumiem Wasze decyzje ale po przejściach się poprostu bardzo boję.
Mam tak samo, poronienie we wrześniu boje się iść wcześnie do lekarza, umowie się chyba dopiero na koniec stycznia żeby było już więcej widać jak coś jest 😶
 
reklama
Mam tak samo, poronienie we wrześniu boje się iść wcześnie do lekarza, umowie się chyba dopiero na koniec stycznia żeby było już więcej widać jak coś jest 😶
A który tydzień masz według miesiączki? Ja w dniu wizyty, czyli w piątek będę miała chyba 5+1 (według aplikacji). Masz zapisane jakieś dodatkowe leki?
 
ja jak dam radę to bym chciała do 6 7 miesiąca pracować :)
Ja tez tak wlasnie mysle za do konca czerwca popracuje bo jak bede siedzieć w domu to na głowe mi padnie :-) korony się się nie boje bo już przechodziłam gorzej z dźwiganiem bo pracuje na pocZcie ale bede prosić koleżanki o pomoc najwyżej 😀
 
Cześć Dziewczyny. Czekam w kolejce na badanie. Stres mnie zjada. Od 4 nie śpię. Wiem, ze wcześnie mam wizytę i raczej nie zobaczę fasolki, ale kończą mi się prawie wszystkie leki i muszę dostać recepty. Mam nadzieję, że pęcherzyk jest w macicy a nie np. w bliźnie po cc...
Na L4 jeśli będzie wszystko dobrze, pójdę po 14 tygodniu. 6 razy straciłam dziecko i pamiętam jak to jest wracać do pracy po poronieniu... w 2016 r. skończyłam 12 tc, wszystko było dobrze a po kilku tygodniach musiałam wrócić do pracy w szkole bo moje dzieci obumarły... nie chcę znowu tego przeżywać.
 
A który tydzień masz według miesiączki? Ja w dniu wizyty, czyli w piątek będę miała chyba 5+1 (według aplikacji). Masz zapisane jakieś dodatkowe leki?
Dzisiaj wychodzi mi 4+6 jestem przeziebiona i nie chce na razie nigdzie wychodzić, myślę umówić się po 17
 
Ja mam wizytę 11.01. Z pracą jeszcze nie wiem co zrobić. W pierwszej ciąży poszłam od razu i z perspektywy czasu żałowałam, ale bałam się bo pracowałam w laboratorium a to taka wyczekana ciąża. Teraz pracuje w zastępstwie i chyba odejdę jak wróci ta dziewczyna z macierzyńskiego (jakoś kwiecień/maj). Ogolnie teraz też pracuję w laboratorium i jest zagrożenie mikrobiologiczne, ale jednak chyba muszę zostać żeby wybłagać normalną umowę, bo inaczej zostanę bez kasy. To jest dopiero lipa :/
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Czekam w kolejce na badanie. Stres mnie zjada. Od 4 nie śpię. Wiem, ze wcześnie mam wizytę i raczej nie zobaczę fasolki, ale kończą mi się prawie wszystkie leki i muszę dostać recepty. Mam nadzieję, że pęcherzyk jest w macicy a nie np. w bliźnie po cc...
Na L4 jeśli będzie wszystko dobrze, pójdę po 14 tygodniu. 6 razy straciłam dziecko i pamiętam jak to jest wracać do pracy po poronieniu... w 2016 r. skończyłam 12 tc, wszystko było dobrze a po kilku tygodniach musiałam wrócić do pracy w szkole bo moje dzieci obumarły... nie chcę znowu tego przeżywać.
Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze. Też się wszystkim stresuję zawsze i wiem jak to jest. Nie byłam jednak w takiej sytuacji. Mi pomaga modlitwa, dawała nadzieję u uspokajała. Jeżeli wierzysz to polecam św. Dominika- patron ciężarnych. Trzymaj się 🙂
 
Do góry