reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Przed chwilką byłam na pierwszej becie :) w środe mam powtórkę, wynik pierwszej powinien być jutro około 10:00, ale może wytrzymam do środy i wtedy odbiorę :)
Dzisiaj do objawów doszły lekkie mdłości po śniadaniu, ale na razie to tylko taki dyskomfort, może sobie wkręcam ;)
 
Ja tak samo. Jestem właśnie po pierwszej becie i teraz czekanie[emoji848][emoji848][emoji848] Co tam zobaczę. Oby wynik był dzisiaj[emoji120][emoji4]
Przed chwilką byłam na pierwszej becie :) w środe mam powtórkę, wynik pierwszej powinien być jutro około 10:00, ale może wytrzymam do środy i wtedy odbiorę :)
Dzisiaj do objawów doszły lekkie mdłości po śniadaniu, ale na razie to tylko taki dyskomfort, może sobie wkręcam ;)
 
Ja tak samo. Jestem właśnie po pierwszej becie i teraz czekanie[emoji848][emoji848][emoji848] Co tam zobaczę. Oby wynik był dzisiaj[emoji120][emoji4]
Ja też właśnie wróciłam z laboratorium. Teraz najgorsze będzie czekanie.

Dziewczyny czy Wy też jesteście takie rozkojarzone? Przekręcam słowa, zapominam, gadam czasem bzdury, i po chwili się poprawiam 🙈Nie wiem czy to że stresu czy ze zmęczenia🙈 Mąż się ze mnie nabija dosłownie. Mam nadzieję, że mi się nie pogorszy hehe
 
@patrvcja też mam gazy i zaparcia niestety, ale jaka ulga dla brzucha 😅 czyli wizytę masz 19 stycznia? Jeśli tak, to idziemy razem :D a termin porodu na 1.09?

@Ewuuu ja się budzę koło 5, ale u Ciebie to hardcore... możesz napisać ile cykli się staraliście? Bo chyba Cię kojarzę ze Staraczek ;) Badania zawsze robię w alab.

@Aurorah jak się czujesz? Już nie podkrwawiasz, pojawił się ból brzucha? Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, krwawienia się zdarzają, ale myślę, że powinnaś skonsultować się z lekarzem mimo wszystko. Pewnie dostaniesz leki i wszystko się unormuje.
@jjm86 mam wizytę 20.01 i termin na 2.09 więc jeden dzień do przodu 😃

Mam za sobą pierwszą bezsenną noc.. Nie mogłam sobie miejsca w łóżku znaleźć 😅
 
Ja tak samo. Jestem właśnie po pierwszej becie i teraz czekanie[emoji848][emoji848][emoji848] Co tam zobaczę. Oby wynik był dzisiaj[emoji120][emoji4]
U mnie nie ma szansy nawet na wynik dzisiaj, najszybciej jutro 10:00, ale z samego wyniku to chyba nie ma co wróżyć i tak trzeba czekać na wynik drugiej 😒
 
reklama
19 stycznia. Będzie wtedy 7+2 :) czekanie strasznie się dłuży. Najpierw comiesięczne czekanie na owulację, potem czekanie żeby zobaczyć dwie kreski, teraz czekanie na wizytę, żeby sprawdzić, czy wszystko dobrze i tak chyba będzie do końca.
dzwonilam do mojego gina,bo się przyplątało do mnie jakaś infekcja intymna albo zapalenie pęcherza i mam przyjść dzisiaj i będę mieć usg już :)
 
Do góry