reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
W którym dokładnie jesteś tyg ? Tez dziś byłam na USG i lekarz nie widział jeszcze pęcherzyka. (4+3)Mówił , że pozna go zobaczyć dopiero jak beta osiąga poziom około 1000 więc u Ciebie też jeszcze za wcześnie żeby coś dojrzeć
emoji846.png
Wychodzi 4tyg+4dni . Boje się strasznie ze to może ciąża pozamaciczna
W dniu miesiączki zrobiłam test ciążowy i były blade kreski a na kolejny dzień już grubsze wiec beta hcg wzrasta ale w czwartek zobaczymy czy prawidłowo. :)
Dziękuje dziewczyny za
Odpowiedz 😘
 
Oczywiście jak się położyłam.to spanie odeszło 🤦‍♀️ mam jakieś bóle podbrzusza. Taki pełny brzuch jak jakieś wzdęcie. To normalne? Panikuję już po tych dwóch poronieniach
 
Plus jest taki , że mdłości to podobno bardzo dobry znak chociaż wiadomo, że to nic przyjemnego...
Mnie tylko czasem trochę mdli ale to bardzo delikatnie
W poprzedniej ciąży która okazała się pustym jajem miałam ogromne mdłości, nie smakowała mi kawa a mięso śmierdziało. Także nie ma reguły, tak na prawdę tylko usg jest wiarygodne 🙂
 
Jestem już po wizycie, pęcherzyk jest na swoim miejscu i odpowiada 5 tygodniowi- 4+5 🙂 niestety nic więcej nie widać lekarz mówi ze to normalne w tym tygodniu i mam się pojawić za 2 tygodnie i to chyba będą najdłuższe 2 tygodnie w życiu
 
reklama
7tc (6+1), mdłości już dobry tydzień takie konkretne, do 15 z łóżka wstać ciężko. A od dzisiaj wymiotki, takie konkretne bo z pustego żołądka. Odrzuca mnie od jedzenia okropnie :(..
 
Do góry