reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie też z medicover i następna mam za tydzień bo też jeszcze trochę jest za szybko. Nie dostałam badań, lekarz powiedział że wszystko jest ok, żeby się nie martwic, ale za tydzień jak już będzie widzieć serduszko to dopiero da skierowanie na badania. Więc się nie stresuj, bo to nie pomaga [emoji846] niestety nie wszystko da się przyspieszyć [emoji3526]
No ja z kolei wolałabym mniej spać, życie ucieka [emoji23]. A i tak nieprzytomna chodzę. Jeszcze co do Medicoveru, na tej pierwszej wizycie się troszkę rozczarowałam, bo ani badań nie zlecili, wszystko dopiero jak będzie serduszko. Wiec poczułam się tak trochę dziwnie- niby - tak jest Pani w ciąży ale jeszcze poczekajmy. Pewnie słusznie choć byłam nastawiona na coś innego.
 
Ja też się boję i chciałabym przyspieszyć czas, żeby było już wiadomo co i jak. Trzymam za nas kciuki, a jak tam w pracy, dzieciaki dają w kość? :)
Póki co mam urlop, od poniedziałku wracam :-) czasem dają w kosc, ale są kochane. Prowadzę ich już któryś rok, wiec sa jakby ,,moimi”😊
 
Dziewczyny nie mogę spać, myśle o tym krwiaku, który był 2 dni temu i jaki miał wpływ na dziecko. To dopiero 5tydz a ja szaleje, dziś pol nocy nie spałam. Nie mogę tak.🙌
Za tydzień pani ginekolog zobaczy czy pecherzyk ma ,,prawidłowy” ksztalt
 
Dziewczyny czy Wy też macie takie bardzo wodniste upławy ?
Tak , moje majtki wyglądają jakbym ich tydzień nie zmieniała😂 a jak chodziłam w ciąży z moim Igorem to nie mogłam nosić żadnych rzeczy typu jasne getry bo wyglądałam jakby mi się popuściło. Trzeba było w wkładkach chodzić.
 
Dziewczyny ktos robi ta liste nas. Bo ja bym moga zrobic. Myslalam ze moze dobrze by bylo napisac tam nas nick,nasze imie,ile lat,ktora ciaza,ile dzieci, i na kiedy termin. A potem wiado.o imiona maluszkow i daty urodzenia
emoji16.png
co wy na to? Ktoras o tym wspomniala ale jeszcze nikow nie kojarze
emoji87.png
Jestem jak najbardziej za, ale może poczekamy do zamknięcia wątku ;) ?
Moja córa jeszcze nie 🙄 a ma ostatnio problemy z zasypianiem..

Dziewczyny ja ostatnio wszystko jem z sosem czosnkowym 🤔 frytki pizza a nawet chleb z masłem i sosem czosnkowym, w poniedziałek chciałam go dodać do kalafiora i sosu grzybowego, tak jadłam kalafior z sosem grzybowo-cukiniowym 😂
Też do wszystkiego daję czosnek, jajko smakuje jak tort czekoladowy i pomidorówka.... rozkosz ;)
 
Dzień dobry i witam nowe w grupie[emoji1768][emoji126]

Ja bym z checia jeszcze pospala ale moj maly budzik juz wstal [emoji28]teraz czekam do drzemki bo zmeczona ciagle jestem.
 
reklama
Dziewczyny w pierwszej ciazy korzystajcie ze snu ! Ja wam mowie. Z chcecia bym pospala ale dziecko samo soba sie nie zajmie [emoji23].
Oj tesknie za pierwsza ciaza spalam i spalam [emoji16]teraz mnie dopada zmeczenie straaszne ale jakos musze sie obudzic [emoji27]
 
Do góry