reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny w pierwszej ciazy korzystajcie ze snu ! Ja wam mowie. Z chcecia bym pospala ale dziecko samo soba sie nie zajmie [emoji23].
Oj tesknie za pierwsza ciaza spalam i spalam [emoji16]teraz mnie dopada zmeczenie straaszne ale jakos musze sie obudzic [emoji27]

Ja do tej rady o śnie dodałabym jeszcze, żeby korzystać z chwil sam na sam ze sobą, bo potem o to ciężko :)
Chociaż akurat mój syn był idealnym noworodkiem, jadł i spał, potrafiliśmy spać do 10:30 [emoji15] teraz niestety wstaje o 6ej [emoji28]
 
reklama
Dziewczyny w pierwszej ciazy korzystajcie ze snu ! Ja wam mowie. Z chcecia bym pospala ale dziecko samo soba sie nie zajmie [emoji23].
Oj tesknie za pierwsza ciaza spalam i spalam [emoji16]teraz mnie dopada zmeczenie straaszne ale jakos musze sie obudzic [emoji27]
Święte słowa [emoji23][emoji23] Dziewczyny w pierwszej ciąży korzystajcie i śpijcie ile się da hehe
Mój syn ma 2 latka i nie da mamusi poleżeć [emoji16] muszę z nim siedzieć na podłodze i się bawić [emoji85]
 
Widzę ze wiele z nas nie może spać [emoji16]ja mam to samo :((( do 2 zasnąć nie mogłam i o 4 znowu się obudzialam :( co za masakra:(
Tez właśnie w nocy spać nie mogę [emoji85]budzę się kilka razy w nocy i zasnąć nie mogę. W dzień za to bym spala , w tedy nie mam jak bo mój synek już niestety nie śpi w dzień [emoji85]
 
Witam sie i ja. Mi nagle przeszly mdłości, aż sie stresuje, ale korzystam 😂. Wizyta juz jutro wiec lekarz rozwieje wszelkie wątpliwości. Moje pierworodne miało 52cm i 2780g. Dzis urlop wiec korzystam. Moglam dłużej pospać 😆😆
 
@wikoosia ale masz ładne wyniki... nie mam pojęcia, czemu może się tak dziać. Koleżanka z pracy krwawiła przez całą ciążę w okresie kiedy powinna mieć miesiączkę, i ma zdrowego syna.

@Agnieszka19m też mam takie obawy, ale zobaczysz, wszystko będzie dobrze! Kochana, ja 6 razy straciłam ciążę i staram się codziennie powtarzać, że będzie dobrze. Masz wizytę w piątek, zobaczysz serduszko i polecą łzy szczęścia :*

I dzień dobry wszystkim, już dziś w lepszym nastroju :) Od godziny jestem w pracy, zarzucona papierami, ale jutro urlop aż do wtorku :D prześpię wszystkie te dni.
 
A ja mam taką radę z doświadczenia żebyście przyszłe mamy obserwowały swoje znamiona będąc w ciąży bo one lubią się zmieniać w czerniaka podczas burzy hormonów .
 
Cześć dziewczyny!
Trafiłam na Was dopiero dzisiaj, chyba czas dodać się na takie bejbikowe forum.

Odstawiłam tabletki w maju, 31.12 test negatywny - zero zaskoczenia, śmiałam się już, że przecież ja testy robię na wywołanie okresu, a tu psikus, 7.01 wynik pozytywny! :) Wg preglife 6 tydz (5+4). Jestem umówiona na pierwszą wizytę 20.01 więc jeszcze tydzień czekania. To moja pierwsza ciąża.
Na konsultacji telefonicznej lekarz ginekolog zlecił mi morfologię, TSH, mocz i glukozę na czczo, dzisiaj byłam i już dostałam wyniki... Martwi mnie trochę glukoza 5.51 i TSH 2.65 :/ Wy już jesteście po wstępnych badaniach? (Nie zdążyłam jeszcze przewertować całego wątku :D)

Pozdrawiam Was serdecznie!
Ania
Witam nowa koleżankę- moją imienniczkę [emoji846]
Ja zrobiłam póki co tylko badania tarczycy bo niestety już kilka lat choruję na niedoczynność i Hashimoto . Wiedziałam , że jak tylko uda mi się zajść to wynik podskoczy i się nie myliłam. Ważniejsze w ciąży podobno jest ft4 bo z niego dziecko pobiera hormony .
Glukozę tez badam na bieżąco bo mam glukometr po poprzedniej ciąży z cukrzyca. Ale póki co wynik w normie
 
reklama
Do góry