reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Też mam mordercze zaparcia, nic nie pomaga, a do tego cukrzyca ciążowa nie pozwala stosować niektórych sposobów. Jak nic będą hemoroidy w ciąży :oops:
Odnośnie cukrzycy ciążowej, jakie masz zalecenia od lekarza? Ja jestem zielona w tym temacie ale od kilku dni zgodnie z zaleceniami zaczęłam sprawdzać cukier glukometrem i naczczo ciągle mam powyżej 90... Po posiłkach jedynie mam prawidłowy wynik... Lekarka mówiła, że jak nie będzie poprawy to chyba jakaś insulina 😔
 
Odnośnie cukrzycy ciążowej, jakie masz zalecenia od lekarza? Ja jestem zielona w tym temacie ale od kilku dni zgodnie z zaleceniami zaczęłam sprawdzać cukier glukometrem i naczczo ciągle mam powyżej 90... Po posiłkach jedynie mam prawidłowy wynik... Lekarka mówiła, że jak nie będzie poprawy to chyba jakaś insulina [emoji17]
Miałam ten sam problem w poprzedniej ciąży. Po posiłkach cukier w normie za to na czczo ok 90. U mnie jakoś obyło się bez insuliny , tyle że cała ciążę musiałam być na diecie
 
Miałam ten sam problem w poprzedniej ciąży. Po posiłkach cukier w normie za to na czczo ok 90. U mnie jakoś obyło się bez insuliny , tyle że cała ciążę musiałam być na diecie
A na czym opierałas swoją dietę? Od rana do wieczora typowo się jej trzymałas? O której jadlas ostatni posiłek? 😘
 
Mój tata miał cukrzyce, robił sobie zastrzyki z insuliny, a potem byłam stopa cukrzycowa i amputacja nogi do kolana[emoji17]..., wszystko wyjdzie na temat mojej ciąży po badaniach prawda... ?
Umówiłam wizytę na poniedziałek. Choruję przewlekle także wolę pójść wcześnie na tą pierwszą u ginekologa niż przeciągać w czasie. Chociaż czuje się dobrze przed ciążć jak i obecnie. To dzięki lekom[emoji4]
 
Witam wszystkich☺️
5.01 dowiedziałam sie o ciąży Beata 178, miałam bolące piersi, zgagę i wzdęcia. Zaczęłam sie niepokoić 3dni temu bo wszystkie te objawy zniknęły, dzisiaj już nawet piersi ani trochę nie bolą. Wczorajsza beta 1350. Czy miałyście tez taki zanik objawów?? Bardzo sie boję że coś poszło nie tak....
 
Witam wszystkich☺️
5.01 dowiedziałam sie o ciąży Beata 178, miałam bolące piersi, zgagę i wzdęcia. Zaczęłam sie niepokoić 3dni temu bo wszystkie te objawy zniknęły, dzisiaj już nawet piersi ani trochę nie bolą. Wczorajsza beta 1350. Czy miałyście tez taki zanik objawów?? Bardzo sie boję że coś poszło nie tak....
Nie musisz mieć objawów :) beta piekna także nie stresuj się :)
 
A na czym opierałas swoją dietę? Od rana do wieczora typowo się jej trzymałas? O której jadlas ostatni posiłek? [emoji8]
Tak [emoji85]od rana do wieczora i tak przez 9 miesięcy. Staralam się jeść co 3 h.

Jadłam głównie gotowane mięso z indyka, gotowane ,warzywa,ciemne pieczywo i makarony,jajka,orzechy, jakieś lekkie zupy, owsiankę . Jak już miałam ochotę na coś słodkiego to robiłam naleśniki z ciemnej mąki. Ostatni posiłek jadłam koło 20 z tego co pamiętam [emoji848]
 
reklama
Do góry