reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Generalnie wizytę u lekarza , który ma mi prowadzić ciążę mam 28 stycznia w gamecie w Rzgowie.(Pierwszy wolny termin , a dzwonilam tydz temu)Wybieram się do docenta Kaczmarka. Prowadził moja pierwsza ciążę w profamili a Ty ?
Ja szukałam lekarza bardzo długo, tzn nawet przy wcześniejszej ciąży przy poronieniu. I dopiero teraz dostałam z polecenia dr Augustyniak Tomasz. Świetny lekarz, z ogromna wiedza i przemiły ! Zawsze powie coś żeby uspokoić i zrobi wsystsko żeby pomoc :)
 
Ja szukałam lekarza bardzo długo, tzn nawet przy wcześniejszej ciąży przy poronieniu. I dopiero teraz dostałam z polecenia dr Augustyniak Tomasz. Świetny lekarz, z ogromna wiedza i przemiły ! Zawsze powie coś żeby uspokoić i zrobi wsystsko żeby pomoc :)
Ja mu teraz pisze SMS z wynikami z on mając mnóstwo pacjentem plus prace w szpitalu odpisuje mi jak normalny człowiek a nie jak inni lekarze wyrąbane. Tez mam bardzo wysokie ciśnienie i tez się tym zajmuje. Nic nie olewa :) wsystsko bierze na poważnie nawet jak to taki początek ciąży jak u mnie
 
Ja szukałam lekarza bardzo długo, tzn nawet przy wcześniejszej ciąży przy poronieniu. I dopiero teraz dostałam z polecenia dr Augustyniak Tomasz. Świetny lekarz, z ogromna wiedza i przemiły ! Zawsze powie coś żeby uspokoić i zrobi wsystsko żeby pomoc :)
Najważniejsze to znaleźć lekarza, któremu się najzwyczajniej w świecie ufa [emoji846]
 
Ja mu teraz pisze SMS z wynikami z on mając mnóstwo pacjentem plus prace w szpitalu odpisuje mi jak normalny człowiek a nie jak inni lekarze wyrąbane. Tez mam bardzo wysokie ciśnienie i tez się tym zajmuje. Nic nie olewa :) wsystsko bierze na poważnie nawet jak to taki początek ciąży jak u mnie
To super [emoji846] na takiego lekarza zawsze można liczyć. U mnie trochę gorzej z kontaktem telefonicznym ( odp na SMS ale po jakimś czasie ) Darze go ogromną sympatią i zaufaniem. Człowiek z ogromną wiedzą i super podejściem do pacjenta
 
Dziewczyny ja również się z Wami żegnam. Od zeszłego tygodnia źle się czułam, mialam wysokie ciśnienie, ogólny niepokój, wysoki cukier na czczo (w poprzedniej ciąży cukrzyca ciążowa). W poniedziałek poszłam na wizytę, lekarz nic nie widział w macicy, podejrzewał poronienie lub ciąże pozamaciczna. Zlecił podwojne badanie beta hcg w odstępie 48 godzin. W międzyczasie dostałam krwawienia, beta spadła. Stwierdzono ciąże biochemiczna.
Trzymam za Was kciuki i życzę dużo spokoju i zdrowia!
 
reklama
Do góry