reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Miałam obejrzeć polecany film na netflixie cząstki kobiety. Ale doczytałam o czym to i zrezygnowałam. Macie jalies fajne filmy i seriale na netflixa? Ja ostatnio bridgertonow obejrzałam prawie jednym tchem. Fajne romansidlo [emoji6]
 
reklama
Seriale

* plotkara
* słodkie kłamstewka
* sex educations
* dom z papieru
* rzymskie dziewczyny
* to nie jest ok
* you
* the end of the fucking world
* dynastia
* jeszcze nigdy
* raising dion
* spinning out
* unorthodox
* szkoła dla elity
* Orange is the new black
* 13 powodów
* seria niefortunnych zdarzeń
* Ania nie Anna
* trinkets
* grand army
* emily w Paryżu
* Gambit królowej
* Kochane kłopoty
* rezydenci
* Opowieści podręcznej


Moja lista polecajek :)
 
Seriale

* plotkara
* słodkie kłamstewka
* sex educations
* dom z papieru
* rzymskie dziewczyny
* to nie jest ok
* you
* the end of the fucking world
* dynastia
* jeszcze nigdy
* raising dion
* spinning out
* unorthodox
* szkoła dla elity
* Orange is the new black
* 13 powodów
* seria niefortunnych zdarzeń
* Ania nie Anna
* trinkets
* grand army
* emily w Paryżu
* Gambit królowej
* Kochane kłopoty
* rezydenci
* Opowieści podręcznej


Moja lista polecajek :)
Dziękuję [emoji7]
 
Miałam obejrzeć polecany film na netflixie cząstki kobiety. Ale doczytałam o czym to i zrezygnowałam. Macie jalies fajne filmy i seriale na netflixa? Ja ostatnio bridgertonow obejrzałam prawie jednym tchem. Fajne romansidlo [emoji6]
A ogladalas Bridgertonowie? Serial ale naprawde bardzo fajny ;) Troche taki kostiumowy Grey ;)
 
W ogóle jaka śmieszna dziś sytuacje miałam🤣stoję w kolejce przed przychodnia na badanie i taki facet się mnie pyta czy na badaniami czy w ciąży jestem to mnie przepuści 🤣🤣🤣🤣a przecież nic brzucha nie widać jeszcze🤣7 zmysł gościu mial
Chyba 🤣wiec pierwszy raz skorzystałam z tego ze jestem w ciąży🤣
 
reklama
Do góry