reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja do 8 lutego czekam.
Dobry wieczor dziewczyny :)
Czytam każdy post, śledzę wasze losy, cieszę się szczęściem. Dzisiaj mam słabszy dzień :( rozwaliła mnie informacja jednej z nas o pustym jaju płodowym i strasznie się tego teraz boje.
Czy któras z was jest jeszcze na takim etapie, że ma pozytywne testy+ rosnącą będę, a jest jeszcze przed wizytą u lekarza?
Przede mną jeszcze kilka dni [emoji33]
 
reklama
Dobry wieczor dziewczyny :)
Czytam każdy post, śledzę wasze losy, cieszę się szczęściem. Dzisiaj mam słabszy dzień :( rozwaliła mnie informacja jednej z nas o pustym jaju płodowym i strasznie się tego teraz boje.
Czy któras z was jest jeszcze na takim etapie, że ma pozytywne testy+ rosnącą będę, a jest jeszcze przed wizytą u lekarza?
Przede mną jeszcze kilka dni 😱
Hejka ;* ja byłam na pierwszej wizycie dwa dni po spodziewanej @ i nic jeszcze nie było widać bo było za wcześnie i żałuje ze poszłam tak wcześnie :( bo nawet pęcherza ciążowego nie było jeszcze :( ale robiłam bete dwa razy i ładnie rośnie (164 a druga 601). Czekam na wynik trzeciej. I tez się boje ze pomimo bety dobrej może być lipa :(
 
No jasne, oczywiście, że tak jest. Moja wymagała dużo uwagi, kolki, spanie po dosłownie 45 minut dziennie, w nocy nie lepiej. Szlam pod prysznic i pod nim wyłam.
A później przychodzi moment, że marzy się o drugim dziecku mimo wszystko [emoji2370][emoji2358][emoji16]
U mnie bylo podobnie wieczne kolki potem dopiero sie okazalo ze to przez nietolerancje bialka mleka krowiego. Ale i tak moj syn wymagajacy. Boi sie wszystkiego nie lubi nowych rzeczy to tez jedzenia sie tyczy a tu ciaza [emoji23]
No to zdecydowanie ciekawe zjawisko [emoji23]od 2 lat prawie żadnej nocy nie przespałam i teraz znów mi się zachciało [emoji23] przynajmniej nie wyjdę z wprawy [emoji28]
Tez tak pomyślałam w tych pieluchach sobie posiedze za to ciagiem [emoji11]
 
Oj kochana wtedy to się dopiero zacznie jazda hahha. Bo kupki dwa dni nie zrobił, a jak zrobił to za rzadka, bo ma katar, krostkę na policzku albo dziwnie płacze. Każda pierda rozdmuchana to rangi dramatu. Strach o dziecko zaczyna sie teraz i nigdy nie kończy
Ale na pocieszenie powiem ze przy drugim jest mniejszy niz przy pierwszym ;)
 
Dobry wieczor dziewczyny :)
Czytam każdy post, śledzę wasze losy, cieszę się szczęściem. Dzisiaj mam słabszy dzień :( rozwaliła mnie informacja jednej z nas o pustym jaju płodowym i strasznie się tego teraz boje.
Czy któras z was jest jeszcze na takim etapie, że ma pozytywne testy+ rosnącą będę, a jest jeszcze przed wizytą u lekarza?
Przede mną jeszcze kilka dni [emoji33]
Ja tez tylko po potwierdzonym tescie dopiero 25.01 wizyta. Ale trzeba myslec pozytywnie
 
Dziewczyny ktore rodzily miala ktoras konflikt serologiczny?? Jak to wyglada przy drugim dziecku dostaje soe zastrzyk tez dopiero w zaawamsowanej ciazy czy jak?
 
reklama
A kiedy miałas om? Kojarzysz b kiedy miałas owu?
Nic nie rozumiem z tych obliczeń. Jest to możliwe, że to zależy od długości cykli? 5.6 to raptem kilka dni do naszego 6.1 A termin już różni się o tydzień. U mnie, żeby było jeszcze ciekawiej to jak sprawdzam na Preglife podaje mi 6+2 i termin na 8.09, apka Ciąża+ 6+1 i 9.09 chyba będę się trzymać tego co mi powie lekrz 27.01 wtedy już będę blisko 8 tygodnia więc powinno być dobrze policzone zarówno z USG jak i z jego obliczeń.
 
Do góry