reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witam
Czy "stara babka" też może się dopisać, bo aż mi głupio być w tak młodym gronie 🙈
No ja też młoda nie jestem 35 lat we wrześniu pierwszy test 9 dni po owulacji bardzo słaby. Pierwsza beta 12.01 - 14,41 następna 12.01-37,30 no i dzisiejsza dzień po spodziewanej miesiączce 430,30. Mam nadzieję że będzie dobrze. Jeden synuś w domku lat 12 we wrześniu. Przewidywany termin na września 27 dzień po moich urodzinach.
 
reklama
Tutaj wpis o suplementacji Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka

A tu krotkie podsumowanie:
IMG_5482.png
 
dziękuje za twoje rady [emoji3526] zadzwoniłam do lekarza i wspomniałam o Luteinie ale lekarz powiedział ze na ten moment możemy tylko czekać ... ze jest to za młoda ciąża i nie ma wspaniałej tabletki która ciąże utrzyma. Jeśli ciąża jest silna to się utrzyma a jeśli nie to niestety. W środę już jestem zapisana do innej lekarki ponieważ choruje tez na zespół sjogrena i jest to lekarka specjalizująca się w ciąża z chorobami autoimmunologicznymi. A na moim lekarzu.. coz.. zawiodłam się ponieważ prowadzi cała moja rodzine od wielu lat, prowadził ciąże mojej siostry.. w dodatku nie dość ze jestem obciążona choroba to nie mam również jednego jajnika i wydaje mi się ze powinnismy robić wszystko aby ciąże utrzymać [emoji3064][emoji3064]

Nie obrażaj się na lekarza. Mnie tez to kiedyś lekarka powiedziała, bardzo dobra specjalistka od leczenia niepłodności. Na tym etapie to jest „wszystko albo nic” i leki faktycznie nie maja wielkiego wpływu. Za granica prawie w ogóle nie przepisuje się progesteronu na tym etapie ciąży, chyba ze to jest ciaza z invitro.

Życzę Ci, żeby te plamienia były niegroźne :) znam dużo takich historii i duża cześć skończyła się szczęśliwie :)
 
Nie obrażaj się na lekarza. Mnie tez to kiedyś lekarka powiedziała, bardzo dobra specjalistka od leczenia niepłodności. Na tym etapie to jest „wszystko albo nic” i leki faktycznie nie maja wielkiego wpływu. Za granica prawie w ogóle nie przepisuje się progesteronu na tym etapie ciąży, chyba ze to jest ciaza z invitro.

Życzę Ci, żeby te plamienia były niegroźne :) znam dużo takich historii i duża cześć skończyła się szczęśliwie :)
Nie, nie obrażam się, wiadomo nie ma co zacierać sobie ścieżek 😀 do tej lekarki tez idę bo muszę mieć lekarza prowadzącego który zna się na takich ciążach ponieważ prowadzi się je zupelnie inaczej niż zwykła, zdrowa ciąże. Bardzo ci dziękuje za słowa wsparcia! ❤️❤️❤️ wiele dla mnie teraz znaczą
 
Witam

No ja też młoda nie jestem 35 lat we wrześniu pierwszy test 9 dni po owulacji bardzo słaby. Pierwsza beta 12.01 - 14,41 następna 12.01-37,30 no i dzisiejsza dzień po spodziewanej miesiączce 430,30. Mam nadzieję że będzie dobrze. Jeden synuś w domku lat 12 we wrześniu. Przewidywany termin na września 27 dzień po moich urodzinach.
Ja tez kończę 35 lat we wrześniu 🥰 mam urodziny razem z moim M 😁
 
Nie, nie obrażam się, wiadomo nie ma co zacierać sobie ścieżek 😀 do tej lekarki tez idę bo muszę mieć lekarza prowadzącego który zna się na takich ciążach ponieważ prowadzi się je zupelnie inaczej niż zwykła, zdrowa ciąże. Bardzo ci dziękuje za słowa wsparcia! ❤️❤️❤️ wiele dla mnie teraz znaczą
Nie obrażaj się na lekarza. Mnie tez to kiedyś lekarka powiedziała, bardzo dobra specjalistka od leczenia niepłodności. Na tym etapie to jest „wszystko albo nic” i leki faktycznie nie maja wielkiego wpływu. Za granica prawie w ogóle nie przepisuje się progesteronu na tym etapie ciąży, chyba ze to jest ciaza z invitro.

Życzę Ci, żeby te plamienia były niegroźne :) znam dużo takich historii i duża cześć skończyła się szczęśliwie :)
No ja sobie nie wyobrażam że gdybym miała plamienia w ciąży lekarz by powiedział mi ze albo się utrzyma albo nie. Nie każde plamienie wynika z wady płodu czy słabej ciąży, czasem wystarczy włączyć progesteron bo np kobieta produkuje go za mało. No ale od tego jest właśnie lekarz.
 
Ja jstem za.

Trzymamy. Daj znać po, co udało się podejrzeć. Chyba kilka z nas wizytuje w tym tygodniu, a ty zaczynasz. Ja jestem umówiona na czwartek. Będzie 7+0. Dziewczyny kto jeszcze w tym tygodniu ma wizytę? Będziemy po kolei trzymać kciuki, za same dobre wieści.
Ja mam jutro wizytę. Bedzie 7+2 :)
 
Dziewczyny, trzymam za Was wszystkie kciuki, cieszę się, że po wizytach jest wszystko ok :)
Ja dzisiaj cały dzień osłabiona bardzo, kręci mi się w głowie, w pracy się brzydko mówiąc wkur.iam (przepraszam za określenie, ale dzisiaj to już nie jestem w stanie w inny sposób tego określić).
Sama miałam mieć wizytę 26.01, ale leczenie kilku zębów, muszę podpytac o to teraz, miałam mieć też zakładany aparat i nie wiem teraz :(
 
Jezu, przyszły mi wyniki badań na cytomegalię...
I z tego co widzę to przeszłam zakażenie, bo mam przeciwciała w organizmie...
Nawet nie wiecie jaki stres teraz mam...
 
reklama
Do góry