reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Nie przejmuj się na zapas. Ile ja się historii naczytałam, że w 4 tygodniu nic widać nie było. Poszłaś jak dla mnie za wcześnie do ginekologa. Ja byłam w 6w0d i na USG był sam pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte i płakałam, że nie ma zarodka i serduszka. Poszłam w 6w4d i był zarodek z serduszkiem.
Wdech wydech, będzie dobrze!
Dzięki za wsparcie. Ja w pierwszej ciazy też poszłam w 6 tygodniu i 4 dni i dopiero był zarodek bez serduszka A teraz poleciałam szybko nie wiem czemu no i mam teraz stres
 
Hej dziewczyny, powiedzcie coś bo zwariuje... Ostatnia miesiączka 16-20grudzien owulka 31 grudzień. Planowa a miesiączka była na 14 stycznia dwie wspaniałe kreski. Dziś byłam na 1 badnaiu bety i wyszło 715,80 mlU/ml według apki ciąża +4t4d. Dziś umówiłam się do ginekologa i termin mam dopiero na 11 lutego czy to nie za późno?
Nie jest za późno :) Powiedziałabym, że nawet w sam raz, bo masz szansę, że będzie już serduszko i się nie będziesz martwi, że puste jajo :)
 
Hej dziewczyny, powiedzcie coś bo zwariuje... Ostatnia miesiączka 16-20grudzien owulka 31 grudzień. Planowa a miesiączka była na 14 stycznia dwie wspaniałe kreski. Dziś byłam na 1 badnaiu bety i wyszło 715,80 mlU/ml według apki ciąża +4t4d. Dziś umówiłam się do ginekologa i termin mam dopiero na 11 lutego czy to nie za późno?
W sam raz :--) też bym pewnie się nie spieszyła z wizytą (w 5+4 idę), gdyby nie wcześniejsze poronienie.
 
Hej dziewczyny, powiedzcie coś bo zwariuje... Ostatnia miesiączka 16-20grudzien owulka 31 grudzień. Planowa a miesiączka była na 14 stycznia dwie wspaniałe kreski. Dziś byłam na 1 badnaiu bety i wyszło 715,80 mlU/ml według apki ciąża +4t4d. Dziś umówiłam się do ginekologa i termin mam dopiero na 11 lutego czy to nie za późno?
Hmmm to koło 8 tygodnia. Tutaj dziewczyny pierwszy raz koło 7 idą a nawet i 6 tygodnia . Ja bym do 8 nie wytrzymała chyba. Witaminy wsuwaj jakieś bo teraz się ważne rzeczy się rozwijają.
 
Czyli tak jak myślałam. Ten tydzień bedzie bogaty w wizyty. Z tego co widziałam w tym tygodniu zostały jeszcze:
18.01 @anka1988 (7+6)
19.01 @Mandarynka33 (7+3), @jjm86 (7+2)
20.01 @patrvcja (7+6), @helloitsmeanna (6+4), @Niecierpliwa233 (7+4)
21.01 @MamaIgi92 (6+4), ja (7+0),@Asial121 (5+2)
22.01 @sky_84 (7+6)
Trzymam kciuki za same dobre wieści dla nas wszystkich.
No i czekan na wieści od @anka1988.
U mnie 21.01 wg aplikacji będzie 5+5, cjyba że to liczone z dzisiaj, ale ze mną to nie wiadomo co bedzie😔
 
reklama
Do góry