reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A powiedzcie mi mamusie które już mają dzieciaki wszystkie rodziły wcześniej naturalnie czy jest tu jakas mamusia która miała cc?
 
A sa tu dziewczyny majace male dzieciaki juz na stanie? Ja mam co prawda 4 dzieci, ale trojka to nastolatki i sumie wiecej ich nie widze jak widze 😆 najmlodsza ma 2 lata, to taki pępuś swiata, bo kazdy rozpieszcza i nie ukrywam, ze dosc wymagająca istotka 🙄 zastanawiam sie jak będzie z moim zdrowiem psychicznym 😆
Ja mam 3 latkę i też nie wiem jak to będzie... Jak drugie dziecko będzie tak wymagające jako niemowlak, jak ona, to ja chyba zwariuję. Do tego Daria się cały czas chce tulić, bawić ze mną, rzadko kiedy się sama sobą zajmie. No i przychodzi jeszcze w nocy do nas do łóżka. Ech, ale pocieszam się, że wszyscy sobie jakoś dają radę, więc ja chyba też dam?
A powiedzcie mi mamusie które już mają dzieciaki wszystkie rodziły wcześniej naturalnie czy jest tu jakas mamusia która miała cc?
Ja miałam CC i coś czuję, że drugie pewnie też będzie CC, no ale zobaczymy
 
Ja dzisiaj nie mogłam w pracy nawet zerknąć i jak wróciłam to już 20 stron do nadrobienia. Dopiero co skończyłam czytać🤪. Nie wiem czy korzystasz z tej opcji, ale ja zawsze robie tak, że czytam wszytko, ale nie odp. od razu tylko klikam "cytat" pod postami, na ktore chciałabym odp. Na końcu robisz "wstaw cytat" i najwyżej usuwasz te, na które już nie chcesz odp. a resztę wstawiasz.

Idź i powiedz o ciąży. Dentysta bedzie wiedział jak nie zaszkodzić. Nieleczony ząb jest groźniejszy.


Jak bys miała zakaz to myślę, że sama by coś powiedziała.

Ja jadę do rodziców i teściów z dzieciakami na dzień babci i dziadka. Jeżeli na jutrzejszej wizycie lekarz potwierdzi serduszko, to oprócz standardowych prezentów zamierzamy powiedzieć, że za rok bedzie więcej wnucząt. Reszcie powiem po 12 tyg., ale z rodzicami widzę się tak często, że nie chce ukrywać, bo nawet jak coś później pójdzie nie tak to zauważą po mnie i nie będe udawać, że jest dobrze.


@King@, @madzietka, @helloitsmeanna, @patrvcja Gratulacje. Wszystkie przyniosłyście super wieści. Maleństwa wzorowo się rozwijają. Niech teraz już będzie tylko dobrze.
O kurcze, ale patent, te cytaty, haha, teraz już sobie będę radzić 😁
 
reklama
Do góry