reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Witajcie. Ja od tej czwartej o ktorej się obudziłam zasypiam i budze się co godzinę. I jeszcze cały czas śniła mi się pełna przygód droga do lekarza, do którego wybrałam się motocyklem 🤪, a ostatecznie nie zdążyłam na czas. Nie wiem czy to te głupie ciążowe sny czy tak przeżywam. Wizytę mam 10:45. @MamaIgi92 @Asial121 @claudia9696 a wy jak tam przed wizytą? Trzymam za nas kciuki, żeby dzisiaj były tylko takie dobre wieści jak wczoraj.
Stresik jest już od rana, czuje się lekko roztrzęsiona od środka. A jeszcze wczoraj wieczorem myślałam że się nie denerwuje 😌 wizytę mam na 15. Chciałabym już być po!
 
Uff dobrze ze nie jestem sama z tym że ja po jednej a powiedz mi podobno druga gorsza też miałaś takie odczucia?
Nie. Druga była lepsza bo już wiedziałam czego się spodziewać. Zresztą po obu się czułam bardzo dobrze. Nie musiałam leżeć. Mam nadzieję że trzecią też przejdę gładko [emoji846]
 
A sa tu dziewczyny majace male dzieciaki juz na stanie? Ja mam co prawda 4 dzieci, ale trojka to nastolatki i sumie wiecej ich nie widze jak widze 😆 najmlodsza ma 2 lata, to taki pępuś swiata, bo kazdy rozpieszcza i nie ukrywam, ze dosc wymagająca istotka 🙄 zastanawiam sie jak będzie z moim zdrowiem psychicznym 😆
U mnie półtoraroczna córka na stanie, zazdrośnica straszna, więc wolę nie myśleć co to będzie 😂
 
Mam do Was drogie mamy pytanie - czy macie problem z sennością zwłaszcza po zjedzeniu czegokolwiek? Dzisiaj na obiad zjadłam zupę warzywną, na "deser" jedngo kinderka i odleciałam na dwie godziny. Wiem, że w ciąży organizm pracuje na zdwojonych, potrojonych obrotach i trawienie to dodatkowy wysiłek... jednak zaczęłam się zastanawiać np. nad poziomem cukru? U mnie nie jest standardem robienia tych wszystkich badań w tak wczesniej ciąży (czyt. jestem w około 7 tyg, a wizytę mam w przyszły piątek). Czy któraś z Was ma coś podobnego?
tez tak właśnie mam. Nie wiem czy normalne ? Jutro robię badania w tym glukozę (ale nie obciążenie) więc zobaczę co wyjdzie
 
Ja mam 3 latkę i też nie wiem jak to będzie... Jak drugie dziecko będzie tak wymagające jako niemowlak, jak ona, to ja chyba zwariuję. Do tego Daria się cały czas chce tulić, bawić ze mną, rzadko kiedy się sama sobą zajmie. No i przychodzi jeszcze w nocy do nas do łóżka. Ech, ale pocieszam się, że wszyscy sobie jakoś dają radę, więc ja chyba też dam?

Ja miałam CC i coś czuję, że drugie pewnie też będzie CC, no ale zobaczymy
Moja tez jest taka, plus jedyny, ze chodzi spac o 17 na noc i ma swoj pokoj od urodzenia, wiec wieczory sa nasze 😁
 
Potrzebuje rady, byłam u lekarza w medicover który potwierdził ciąże i serduszko ale był jakiś taki trudny w komunikacji. Rozważam dodatkowa wizytę prywatna, tylko nie wiem czy jest sens teraz, czy dopiero za jakiś czas, bo pewnie nic nowego poza tym ze jest ok się nie dowiem. Chodzicie do 1 lekarza?
 
Potrzebuje rady, byłam u lekarza w medicover który potwierdził ciąże i serduszko ale był jakiś taki trudny w komunikacji. Rozważam dodatkowa wizytę prywatna, tylko nie wiem czy jest sens teraz, czy dopiero za jakiś czas, bo pewnie nic nowego poza tym ze jest ok się nie dowiem. Chodzicie do 1 lekarza?

Ja mam dwóch, prywatnie i na LuxMed :) nawet moja prywatna była zadowolona, bo oszczędzam kasę i częściej sprawdzam co z maluchem
 
reklama
Ja bym poszła za jakiś czas jeszcze raz do niego i zobaczyła, może miał zły dzień? Najważniejsze, że jest serduszko!) Zawsze możesz chodzić do niego po skierowania na badania a do innego chodzić prywatnie;)
Potrzebuje rady, byłam u lekarza w medicover który potwierdził ciąże i serduszko ale był jakiś taki trudny w komunikacji. Rozważam dodatkowa wizytę prywatna, tylko nie wiem czy jest sens teraz, czy dopiero za jakiś czas, bo pewnie nic nowego poza tym ze jest ok się nie dowiem. Chodzicie do 1 lekarza?
 
Do góry