reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja chyba dzisiaj pierwszy raz stykam się z mdłościami, ani razu nie wymiotowałam ale cokolwiek zjem albo się napiję to tak mi się zbiera, że to jakaś masakra. Ty tak na serio, mój 2mm dzieciaku? :D
 
reklama
Ja już po [emoji16] wszystko ok [emoji3590]

Bobas ma 1,89cm [emoji16] urósł prawie pół cm od poniedziałku [emoji3590][emoji33]

Btw. Kiedy umawiacie się na prenatalne? Czy nie robicie? Ja niby nie mam wskazań i sie waham
Gratuluję, ja też nie mam wskazań i w pierwszej ciąży nie robiłam, ale teraz jest tyle chorych dzieci wkolo i teraz zdecydowałam że będę robić, chyba wolałabym wiedzieć wcześniej i się już do tego przygotować niż dowiedzieć się w szpitalu po porodzie gdy nikt nie będzie mógł mnie odwiedzić i będę sama
 
Ja już po 😁 wszystko ok ❤️

Bobas ma 1,89cm 😁 urósł prawie pół cm od poniedziałku ❤️😱

Btw. Kiedy umawiacie się na prenatalne? Czy nie robicie? Ja niby nie mam wskazań i sie waham
Gratulacje :)
Odnośnie prenatalnych wczoraj wstępnie umówiłam się na 22.02 ale jeszcze obgadam to z moją lekarką w środę czy ten termin jest ok. Też się waham czy je robić. Ja znowu jestem w wieku 35+ więc u mnie to chyba zalecane jest. Ale jednak sama mam obawy czy chcę je robić.
 
A ja dziewczynki z deszczu pod rynnę. Wczoraj pożegnalam podejrzenie ciąży pozamacicznej A dziś wyskoczyła mi opryszczka na ustach.😒 Na szczęście nie pierwsza w zyciu. Już rano dzwoniłam do mojej ginekolog oczywiście nie kazała się martwić smarowac i brać heviran no ale panika jest znowu. No ale nie mam na to wpływu więc szkoda się zadreczac. Będzie co ma być. Obyscie nie doznały tego problemu
 
A ja dziewczynki z deszczu pod rynnę. Wczoraj pożegnalam podejrzenie ciąży pozamacicznej A dziś wyskoczyła mi opryszczka na ustach.😒 Na szczęście nie pierwsza w zyciu. Już rano dzwoniłam do mojej ginekolog oczywiście nie kazała się martwić smarowac i brać heviran no ale panika jest znowu. No ale nie mam na to wpływu więc szkoda się zadreczac. Będzie co ma być. Obyscie nie doznały tego problemu

Mi też czasami wyskakuje, czyli można heviran w ciąży? :) ja tylko tym się ratuję, 5 tabletek jak tylko czuję, że wychodzi i nawet się nie pojawia. Teraz bym się bała pewnie haha :D
 
Dziewczyny, czy Was też tak boli brzuch...? Niby koniec 8 tygodnia i myślałam, że już nie będzie boleć i trochę się martwię. Wzielam nos**pę i leżę :(
 
Mi też czasami wyskakuje, czyli można heviran w ciąży? :) ja tylko tym się ratuję, 5 tabletek jak tylko czuję, że wychodzi i nawet się nie pojawia. Teraz bym się bała pewnie haha :D
Niby można. Ja wzięłam dwie tabletki dziś i chyba więcej nie wezmę bo się obawiam. Taka ilość może nie zaszkodziła bobasowi
 
reklama
A ja dziewczynki z deszczu pod rynnę. Wczoraj pożegnalam podejrzenie ciąży pozamacicznej A dziś wyskoczyła mi opryszczka na ustach.😒 Na szczęście nie pierwsza w zyciu. Już rano dzwoniłam do mojej ginekolog oczywiście nie kazała się martwić smarowac i brać heviran no ale panika jest znowu. No ale nie mam na to wpływu więc szkoda się zadreczac. Będzie co ma być. Obyscie nie doznały tego problemu
tez dość często mam problem z opryszczką ale mam na to dobry typ :) nie wiem jak, ale szczerze działa i raczej jest bezpieczne w ciąży :)
Uwaga... w momencie kiedy czujesz swędzenie albo widzisz, że zimno już rośnie zjedz 5 kulek pieprzu i popij dużą szklanką wody. Przysięgam, że każdy kto próbuje tego patentu- później całuje po rękach, bo to szczerze działa :)
 
Do góry