reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny!! Przynoszę głównie dobre wieści . Dziecku bije serduszko [emoji7][emoji846] i to jest najważniejsze!! Wiemy skąd prawdopodobnie wystąpiły krwawienia. Mam coś w rodzaju krwiaka pod pęcherzykiem ciążowym
Dziękuję za wsparcie [emoji3531]
Jak dobrze być na tej grupie [emoji846][emoji846]
Kochana a dostałaś luteinę albo duphaston.
 
reklama
A ja mam dziś doła...najchetnej bym sobie gdzieś popłakała nie wiem czemu...moze dlatego że z objawów ciąży nie bolą mnie piersi tylko w krzyżu mnie boli, mdłości i takie dziwne coś w podbrzuszu...na badania mam iść w piątek ale to czekanie też mnie dobija. Jestem 4+4 i dlaczego na usg widać pęcherzyk ciążowy a test ciążowy wychodzi negatywny...ja się zaraz zalame... a może to nie pęcherzyk tylko co innego i nie jestem w ciąży [emoji17]
Będzie dobrze nie denerwuj się 💕💕💕💕
 
Ja właśnie czuję, że wychodzi (to nie pierwszy raz) i nie wiem czy brać leki czy nie :p mam w domu hascovir w tabletkach :p
Spokojnie można brać heviran 200. Mi kazała brać ginekolog, chociaż trochę spanikowalam i wzięłam tylko 3 tabletki, ale opryszczki już po 3 dniach prawie nie ma, więc mam nadzieję że zadziałało.
 
Dziewczyny niestety dołączam do grona plamiących. Jutro mam pierwsza wizytę, już konsultowałam się z panią dr i staram się nie panikować. Ćmiący ból podbrzusza i pojedyncze plamki krwi (chyba) w śluzie na papierze. Mam nadzieje ze to nic groźnego :(.
 
Dziewczyny niestety dołączam do grona plamiących. Jutro mam pierwsza wizytę, już konsultowałam się z panią dr i staram się nie panikować. Ćmiący ból podbrzusza i pojedyncze plamki krwi (chyba) w śluzie na papierze. Mam nadzieje ze to nic groźnego :(.
Trzymam kciuki za pozytywne wieści 🤗
 
reklama
Dziewczyny a jak u Was ze śluzem? Ja mam dość dużo i raczej biały, trochę przezroczysty, ale przed chwila byłam w toalecie i było go dość dużo, cześć biała jak zwykle a trochę takiego jakby żółtego czy jaśniutkiej kawy z mlekiem. Nie wiem sama. Brzuch mnie dziś cmi mocniej niz zwykle i już się denerwuje :/
 
Do góry