reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
No ciężarne niby bez kolejki ale u nas to nikogo nie obchodzi dobrze się czujesz to stój mówię wam masakra jak SB pomyślę że za każdym razem tak to będzie wyglądać..... Chodź też badania place prywatnie bo gin prywatny a u nas w pobliżu tylko dwa laboratoria i w każdym taki młyn przez ten covid...
U nas to samo 🙄
 
Wielkie gratki!!!:):)
Na ile na raz wypisują L4 lekarze zwykle ? Tez chyba będę musiała poprosić i zastanawiam się na jaki okres można wziac zwolnienie. Buziaki
Mnie też lekarka pytała o zwolnienie, ale teraz to chce pracować,bo jak wszystko pozamykane, szaro-buro na dworze, to tylko w domu siedzieć można. A lubię swoją pracę, więc myślę, że do maja popracuje, a od maja już będę chilować. Taka jest teoria, a zobaczymy, jak wyjdzie w praktyce 8-)
 
Swietne wiesci 🥰 tylko co z tym pomiarem, wkradl Ci sie błąd?

Oczywiście ze błąd, ma pół centymetra 😂😂😂
Super wieści. Wzruszają mnie takie zdjęcia maleńkich fasolek w bańce ❤. Gratuluję. Niech rosną zdrową. Teraz musi być już dobrze.

Niech rośnie zdrowo!
Wielkie gratki!!!:):)
Na ile na raz wypisują L4 lekarze zwykle ? Tez chyba będę musiała poprosić i zastanawiam się na jaki okres można wziac zwolnienie. Buziaki

Dostałam na 3 tygodnie :) do 16.02 a 17.02 mam wizytę :)
 
Ja już też dziewczyny po wizycie, 6+5, ❤ pięknie bije, wszystko poza tym ok 🥰🥰 kolejna wizyta za miesiąc, a za kolejne 2 prenatalne.
Teraz się jeszcze trochę zmartwilam, bo przed om robiłam cytologie i wyszedł jakiś stan zapalny. Muszę odebrać jutro wynik i skonsultować to z prowadzącym. Myślałam, że odetchnę na kilka tygodni a tu lekki stres jeszcze z tym :(
 
Hej dziewczynki A macie jakies dobre rady na picie wody. Przed ciaza piłam 1,5 litra dziennie A teraz nie mogę nawet tabletki popic, bo tak mnie mdli. Przy herbacie też odruch wymioty. Poratujcie, bo uschne. Już 3 dzień bez wody😱
 
reklama
Do góry