reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Milego dnia dziewczyny, i udanych wizyt! ♡♡♡

Pytanie dla tych które apetyt mają :)
Waga podskoczyła już do góry? ;)
Ja nie mam wagi w domu 😅 ale nie muszę wchodzić, żeby wiedzieć, że mniej więcej od sierpnia poszło mi +5 kg. Widzę po swoim ciele od razu i już mi to strasznie przeszkadza. Ale od ostatniej wizyty nie wiem, czy coś przytyłam. Dużo mniej jem, bo nie mogę :(
 
reklama
Wspaniale i łatwo ocenia się innych ludzi. A jeszcze łatwiej wydaje cudze pieniądze ;) to co napisałaś świadczy o nich. Ludzie, którzy są szczęśliwi i spełnieni ciągną innych w górę a nie w dół, doceniają, dostrzegają pozytywne strony. Ludzie nieszczęśliwi szukają u innych wad i potknięć, złych intencji a najgorzej jak sobie jeszcze dopowiadają. Tak że najważniejsze to samemu być szczęśliwym, nie oglądać się na innych, uwolnić od potrzeby sprostania oczekiwaniom wszystkich dookoła. 😘

Ja się uczę work-life balance i mam nadzieję, że osiągnę spełnienie w obu sferach życia ;)
Bardzo mądre słowa ❤❤ ujęłaś mnie ❤
 
Dziwnie właśnie bo ja od dwuch dni nie mam zachcianek. jestem niska wiecie jak mówią do mnie ze za pół toku będzie można mnie lepiej przeskoczyć niż obejść.
 
A ja wam powiem z tymi datami om i usg, ze zawsze slyszalam, ze do konca 3 mies nie bierze sie pod uwage terminu z om...dopiero pozniej i to jak jest wiekszy czy mniejszy jak tydzien... do ksiazeczki zostal mi wpisany termin z OM przez polozna przed badaniem, wiec nawet nie wiedziala jaki termin by wyszedl z usg,ja akurat mam ten sam dzien wg om i usg, ale w necie tez znalazlam cos takiego...
"Jeśli termin porodu obliczony wg OM jest zbieżny z terminem otrzymanym w usg do 12tc, to obowiązujący jest termin porodu wg OM. Jeśli różnica w 12tc jest większa niż 7 dni, to obowiązuje termin porodu wg usg."
 
Ma mi się na fasole po bretonsku oczywiście wege z pomidorami .. 🤔 chyba zrobię 🙃 albo spagetti tylko nie mam fajnego przepisu na sos pomidorowy żeby nie był kwaśny 🤔
 
A ja wam powiem z tymi datami om i usg, ze zawsze slyszalam, ze do konca 3 mies nie bierze sie pod uwage terminu z om...dopiero pozniej i to jak jest wiekszy czy mniejszy jak tydzien... do ksiazeczki zostal mi wpisany termin z OM przez polozna przed badaniem, wiec nawet nie wiedziala jaki termin by wyszedl z usg,ja akurat mam ten sam dzien wg om i usg, ale w necie tez znalazlam cos takiego...
"Jeśli termin porodu obliczony wg OM jest zbieżny z terminem otrzymanym w usg do 12tc, to obowiązujący jest termin porodu wg OM. Jeśli różnica w 12tc jest większa niż 7 dni, to obowiązuje termin porodu wg usg."
Ja w karcie ciąży mam wpisany termin wyliczony z OM: 04.09
A na wydruku z USG mam termin: 06.09
 
Cześć dziewczyny! Życzę miłego dnia [emoji3]
Ja dziś mam wizytę. Zmieniłam lekarza i idę dziś na 1 wizytę do niego. Mam nadzieje, że dalej będzie biło serduszko [emoji120] i będzie podstawa do założenia karty ciąży. Tak strasznie się stresuje im bliżej godziny wizyty....
 
Dziwnie właśnie bo ja od dwuch dni nie mam zachcianek. jestem niska wiecie jak mówią do mnie ze za pół toku będzie można mnie lepiej przeskoczyć niż obejść.
Hej :) a ja wogóle nie mam zachcianek .... apetytu tez nie. I nawet jak mam dzien z mniejszymi miłościami, to nie chce mi się jesc...
 
Jaką karte grupy krwi? [emoji848][emoji848]Co to oznacza? Ja zrobiłam dwa dni temu badania w alabie właśnie wraz z grupą krwi.
Dziewczyny wiecie może czy w Synevo też można sobie wyrobić taką kartę grupy krwi? Alab i Diagnostyka to ma w ofercie Ale w Synevo nie widzę.
 
reklama
Do góry