reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja właśnie tez biorę dupka i mam problem z zaparciami. Z tego, co wyczytałam to ciężko jest z uwagi na progesteron, który bardzo spowalnia prace jelit. Dziewczyny ja jak skorzystam z toalety 2/3 w tygodniu to jest sukces... jestem załamana, bo co prawda mnie to nie boli, ale na pewno nie jest to zdrowe :/
Ja już przed ciążą miałam problemy ale jak się załatwię raz na tydzień to jest max. A od kilku dni wyjątkowo co drugi dzień jestem w stanie się wypróżnić. Dodatkowo mam żylaki odbytu i często pękają 😞
Na takie sniadanie naszła mnie ochota 😆

Zobacz załącznik 1238608
Ale to apetycznie wygląda.. Co to takiego? 😍
 
Ja właśnie tez biorę dupka i mam problem z zaparciami. Z tego, co wyczytałam to ciężko jest z uwagi na progesteron, który bardzo spowalnia prace jelit. Dziewczyny ja jak skorzystam z toalety 2/3 w tygodniu to jest sukces... jestem załamana, bo co prawda mnie to nie boli, ale na pewno nie jest to zdrowe :/
Ja wprost przeciwnie... Nie zaparcia a bardziej rozwolnienie i też mam już dość... I tak źle i tak nie dobrze ;)
 
Dziewczyny, a z ciekawości do którego miesiąca ciąży planujecie pracować? (i jaka praca - cięzka, przy biurku (kompie)?
 
Chyba coś dzisiaj w powietrzu jest bo mi rozsadza też głowę i tak średnio samopoczucie, chyba pierwszy raz od początku ciąży 🙄🙄
 
Logowala sie któraś z Was na e pit? No za cholerę nie moge. Nie wiem czy to wina przeciążenia czy tego że loguje sie z zagranicy. Szlag mnie zaraz trafi
Wszyscy rzucili się jak na promocję pewnie, tak samo było z 500 plus, jak wesz) o dla wszystkich dzieci. Od 1 lipca można bylo wnioski skladac, a mi się ta sztuka udała 3 lipca, bo tak się strony wieszały okropnie. Na tego epita ja sobie na spokojnie wejdę za dwa dni, to już bedzie mniejsze przeciążenie :-)
 
reklama
Do góry