reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Wiecie nie chce czekać w nieskończoność. Ja mam 33 lata, mąż 43. Nie wiem czy szukać pracy czy co mam robic
Masz dopiero 33 lata jeszcze wiele prób przed tobą o ile to psychicznie wytrzymasz. A byłaś pod jakąś specjalną opieką ? W sensie że ktoś próbował znaleść przyczynę? Jak nie to musisz znaleść takiego lekarza który trudne ciąże prowadzi. Trzymaj się kochana ❤️❤️❤️
 
reklama
Wiecie nie chce czekać w nieskończoność. Ja mam 33 lata, mąż 43. Nie wiem czy szukać pracy czy co mam robic
Wiem co czujesz, w tym roku 40 lat, mąż 41, jestem po dwóch stratach i tez miałam takie myśli :( znaleźliśmy lekarkę, która specjalizuje się w trudnych ciążach, po wielu poronieniach i zobaczymy ❤️ Trzymam kciuki, masz jeszcze czas
 
Nie wiem.dziewczyny co dalej. Mam pustkę w głowie. Nie mam pojęcia czy dalej próbować. Trzy razy pod rząd strzał w łeb....
Nie poddawaj się !!!
Wiem przez co przechodzisz, bo też to przeszłam. 3 poronienia zatrzymane pod rząd plus 2 ciążę biochemiczne. Ta ciąża też nie wiem jak się skończy...
Odpocznij, znajdź dobrego lekarza. Po tylu poronieniech powinnaś dostać heparynę i steryd w następnej ciąży.
Zapraszam na forum ciąża po poronieniu, tam dziewczyny są skarbnicą wiedzy.
 
Wiecie nie chce czekać w nieskończoność. Ja mam 33 lata, mąż 43. Nie wiem czy szukać pracy czy co mam robic
Staraj się żyć normalnie, myślę, że jak zajmujesz się szukaniem pracy i już tą pracę znajdziesz to głowa odpuści i będzie łatwiej zajsc w ciążę.
A i dodatkowe badania diagnostyczne to też dobry pomysł

Współczuję ❤️
 
Czy tylko ja idę na badania prenatalne w 13. tygodniu?? 😱 (dokładnie to w 13+4)
Ja będę miała 12+5 albo 13+1. W środę pewnie będę miała potwierdzenie
Hey dziewczyny ja już po wizycie ...wszystko jest dobrze,dzidzia rośnie jak to pani dr powiedziała idealnie😁 serduszko bije,rączki,nóżki są wszystko gra🥰 muszę zrobić usg prenatalne czy są tu jakieś mamy z Gdańska?i orientują się gdzie można to badanie zrobić?
Ja jestem z Gdańska i mi moja gin poleciła 2 przychodnie w Gdyni. Zapisałam się do dr Podsiadło na świętojańskiej 141
 
Kurde szkoda Aga, nie wiem co mogę w takiej sytuacji powiedzieć....wcale się nie pojawiło czy stanęło, bo się pogubiłam.
 
@Agnieszka19m posłuchaj. 33 lata to nie wyrok. 6 razy straciłam ciążę. Straciłam bliźniaki w 16 tygodniu. I wierz mi, kobiety są silne! Teraz będzie boleć bardzo, ale wierzę, że się podniesiesz i będziesz dalej walczyć. Przede wszystkim zróbcie pełną diagnostykę.

Agnieszko, strasznie mi przykro, myślami jestem dziś przy Tobie.
 
reklama
Czy tylko ja idę na badania prenatalne w 13. tygodniu?? 😱 (dokładnie to w 13+4)
Nieee, ja tez 13+4, ale sama tak chcialam,bylam tak z córką i super wszystko mozna bylo zmierzyc, plec juz poznałam, doktorek sam mówił, ze woli robic prenatalne wlasnie w tych okolicach. Ale ide tez na nfz w 12+3.
 
Do góry