reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Oj, ciężko czasem nadrobić wszystkie posty :D
Zastanawiam się właśnie, czy któraś z Was jest może z Krakowa? Gdzie prowadzicie ciąże i czy macie już jakieś plany co do wyboru szpitala? Ostatnio koleżanka mnie zapytała o to, a ja kompletnie jeszcze się nad tym nie zastanawiałam :D Może któraś z Was już tu rodziła i ma jakieś doświadczenia?

Tez jestem z Krakowa. Poprzednio rodziłam w Siemiradzkim i było ok. Teraz chodzę do lekarki z Żeromskiego, wiec nie wiem jeszcze gdzie będę rodzic, ale Siemiradzki mogę polecić.
 
reklama
Ja szukam ultra lekkiego nie mam gdzie go zostawić na klatce a 4 piętro [emoji85] polecacie coś? Z racji zimowych spacerów też;)
Jak dobrze że na parterze mieszkam [emoji23] a dla corki mialam 14 lat temu Adbor ring max chyba, czy jakos tak, fajny vyl to wozek, ale i tak potem kupilismy mlodej osobną spacerówkę.
 
@LunaMo wiem o czym piszesz, ja od zeszłego tygodnia walczę z zaspami. Jakieś bezmózgi odśnieżają to miasto, z wózkiem nigdzie się nie da dojść, jestem tak wściekła codziennie po odprowadzeniu syna, ze masakra.

My mamy wózek peg perego 2w1, do tego był fotelik tez z peg perego. Kocham go bardzo i na pewno nie będę zmieniać. Dokupiliśmy tylko lekka spacerówkę Tots Minimi, ale załatwiliśmy ja na plazy. Teraz mamy Coto Baby Sparrow i do sklepu jest w sam raz.
Ja 2 tyg z wózkiem nie wyszłam, dzis stwierdziłam, ze moze sie uda, no i sie udało 😔 tyle czasu lezy snieg i caly plac ktory musialam 0rzejac w mokrych zaspach ciężkiego sniegu, az mnie krzyz boli z tej wyprawy 😒
 
M mi wysłał, tak dla humoru, jak mysliscie chlopak czy dziewczynka? 😅

received_1683720918495975.jpeg
 
Dziewczyny, trochę się niepokoje - nie wiem czy tak powinno być. Miałam wizytę 1 lutego i następna 1 marca. Dzwoniłam do innej ginekolog i chciałam szybciej usg ale powiedziała ze „przecież usg nie robi się codziennie”. Jeszcze 2 tyg nie wytrzymam... nie krwawię, mam objawy typowo ciążowe ale jakoś tak wiecie.. niepewność się wkrada :( chyba muszę poczekac ...
Gdybym nie wymyslila sobie wizyty na nfz, to takze mialabym miesiac przerwy, to normalne, noe chodzi sie na wizyte co 2 tyg,jak z ciaza wszystko ok 😊
 
reklama
Chyba dopiero wtedy będziemy na pewno spokojne, ze dzidzia tam jest i ma się dobrze 😅
Tylko spokój może nas uratować :D wiec głowa do góry, staram sobie tak wmawiać i jakoś doczekać do piątkowej wizyty :D
Ja też sobie powtarzam, że teraz będzie dobrze. Wizytę mam jutro. Następna to prenetalne po 3 tygodniach 😊
A mnie coś dzisiaj posbrzusze na samym dole pobolewa. Niby kłucie, trochę okresowo. :/
Ja mam to samo, męczy od rana i jeszcze nie odpuściło. Chwilami taki ucisk, chwilami rozpieranie. Myślę że to po prostu dobry objaw że wszystko rozwija się prawidłowo 🥰
W którym tygodniu będziesz 1.03? Ja wiem, że ciężko wytrzymać, ale to już niedługo :) piszę tak, choć sama nie mogę się doczekać :p

To ja się wam przyznam... Jest mi tak zimno, że do pracy zakładam getry, a na nie dopiero spodnie. Jak baba w kalesonach :D i dalej mi zimno!
Ja też zasuwam w getrach termicznych i dopiero na to jeansy 😊. Plus tego że schudłam jest taki że nie muszę nowych spodni na razie kupować tylko wyciągnęłam stare z szafy 🥰
 
Do góry