reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama

Załączniki

  • Screenshot_20210216-141500.jpg
    Screenshot_20210216-141500.jpg
    196,8 KB · Wyświetleń: 41
Hej:) ja jestem z KRK. Chodze do super lekarki a gabinet nazywa się „Dbamy o mamy” - mają dobrych lekarzy :) Z racji, ze moja lekarka pracuje na Ujastku i tam tez rodziła moja przyjaciółka pewnie zdecyduje się na poród właśnie tam. To moja pierwsza ciąża wiec doświadczenia niestety swojego nie mam ale na coś trzeba będzie się pewnie zdecydować. Plus taki, ze można rodzic z partnerem ❤️🥰
oo moja też pierwsza :D tyle tu rozmów o dzieciach, a ja jestem całkiem "zielona" w temacie :x
też myślałam o Ujastku, na pewno też muszę wybrać położną, widziałam, że tam mają sporo, ale nie wszystkie dojeżdżają w konkretne rejony. Pewnie po prenatalnych wezmę się bardziej za research... Bo głowa mała :D
 
oo moja też pierwsza :D tyle tu rozmów o dzieciach, a ja jestem całkiem "zielona" w temacie :x
też myślałam o Ujastku, na pewno też muszę wybrać położną, widziałam, że tam mają sporo, ale nie wszystkie dojeżdżają w konkretne rejony. Pewnie po prenatalnych wezmę się bardziej za research... Bo głowa mała :D
Ja mam to samo :) ale tez po prenatalnych planuje się wziac za „temat” :) a dużo tego do przemyślenia , zobaczenia , kupienia ahhh :) a co do położnej to nie mam pojęcia od czego zacząć :) od 10 lat pracuje w korpo i korzystam z takich prywatnych opiek medycznych i nawet nie wiem gdzie się zgłosić po położną czy lekarza rodzinnego :) ale wszystkiego trzeba się nauczyć :) damy radę !:)
 
reklama
Do góry