reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Z usg właśnie 9+2 i tym się jakoś sugeruje :) Przez chorobę przed ciążą przesunęła mi się owu o tydzień i wszystko się automatycznie przesunęło, ale dzidzia podobno podgoniła i prawie mam tak samo jak wg ostatniej @ (9+4). Na razie obywa się bez przygód typu plamienia itp. Ale tez zrobiłam mnóstwo badań, zeby już w końcu było dobrze. A jak u was z mdłościami? U mnie ten 9 tydzień to na razie najgorszy 🙈
U mnie 9 był najgorszy 😄 od 10 jest lepiej ale jeszcze różnie bywa. Dużo zależy od ilości stresu.
 
Co do wózka to tak słuchając wielu koleżanek, każda narzekała na spacerówkę z zestawu 2czy3w1 i kończyło się kupnem spacerówki osobno, także ja wpadłam na genialny pomysł kupna wózka 1w1, samej gondoli, tylko, że okazało się, że wybór w tych wózkach jest bardzo skąpy, jedyny jaki mi się podoba to Riko Molla :)
Potwierdzam, my mieliśmy do córki 2w1 i jak tylko usiadła kupiliśmy lekką spacerówkę, która pięknie się składała i nie zajmowała miejsca w bagażniku🙂
 
Z usg właśnie 9+2 i tym się jakoś sugeruje :) Przez chorobę przed ciążą przesunęła mi się owu o tydzień i wszystko się automatycznie przesunęło, ale dzidzia podobno podgoniła i prawie mam tak samo jak wg ostatniej @ (9+4). Na razie obywa się bez przygód typu plamienia itp. Ale tez zrobiłam mnóstwo badań, zeby już w końcu było dobrze. A jak u was z mdłościami? U mnie ten 9 tydzień to na razie najgorszy 🙈
U mnie z mdłościami coraz gorzej, nie widzę żadnej poprawy 😥 jutro 12+0❤️
 
Ostatnia edycja:
A u mnie mdłości zero, gębą mi się poprawiła.. Cerą jakaś lepsza. Jedynie dół czasem ciągnie I cycki bolą ,oraz te brodawki jakieś takie się zrobiły rozlazłe🤣. Może powinnam się martwić. Cholera wie.
 
reklama
A macie jakieś przeczucia co do płci? Albo może inaczej, chlopak czy dziewczynka?jakie pragnienia? 😉
Pytanie na luzie, bo wiadomo, ze aby bylo zdrowe, ale zapewne kazda z nas gdzies tam w glebi marzy sobie....
Ja w porzedniej ciazy baaardzo chcialam córeczke, spełniło sie juz na pierwszych prenatalnych 🥰
Teraz mamy 2 chłopakówi dwie dziewczyny, bylo mi zupełnie obojetne, ale od jakiegos czasu chyba bardziej synuś chodzi mi po głowie 😊
 
Do góry