reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ale to przekroczone NT wyszło z USG czy z PAPPA?
przezierność mierzy się na pierwszych badaniach prenatalnych, u mnie było już widoczne i dużo ponad normę na zwykłym usg, na zwykłej wizycie. A pappa to badanie krwi matki i na jej podstawie oblicza się skorygowane ryzyko. Ryzyko wystąpienia wad to statystyka jednak wysokie daje możliwość dalszej diagnostyki. Pokazuje tez dużo innych ważnych wartości o pępowinie, o możliwości hipotrofii, przedwczesnym porodzie, określa całą biochemię
 
Ohhh jej właśnie oglądam program o fundacji „ tęczowy kocyk” która szyje malutkie rożki dla dzieci poronionych .... mam nadzieje że to nie jakiś znak że mi się takie włączyło 😢
 
przezierność mierzy się na pierwszych badaniach prenatalnych, u mnie było już widoczne i dużo ponad normę na zwykłym usg, na zwykłej wizycie. A pappa to badanie krwi matki i na jej podstawie oblicza się skorygowane ryzyko. Ryzyko wystąpienia wad to statystyka jednak wysokie daje możliwość dalszej diagnostyki. Pokazuje tez dużo innych ważnych wartości o pępowinie, o możliwości hipotrofii, przedwczesnym porodzie, określa całą biochemię
No to współczuję Tobie tego przez co przeszłaś 💔
 
Apropo brzuchow...to byl moj w 7 mies! A teraz mam taki w 10 tyg hahahaha
20210216_221755.jpg
 
reklama
Bosze... Od tamtego wtorku jem węglowodany... Umrę.. Albo mi żołądek rozerwie albo doope 🤣🤣 oj jutra szlaban na węgle. Jednak potwierdza się to, że zdycham po nich. Btw.. Dziwnie mnie ciągnie w środku, aż mnie zginęło trochę jak się do łóżka położyłam. Jakby się coś naciagalo I za krótkie było. Nie umiem tego bardziej zobrazowac
 
Do góry