reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny u mnie dziś 10+4dni 😉od początku ciąży -4kg brak apetytu A jak jest u Was? 😉 za to mogłabym przespać pół dnia 😉
 
reklama
czyli mamy podobne podejście 😃 hehe ostatnio mi się śmiać chciało, bo koleżanka miała męża przy porodzie i coś tam rozmawali po roku o tym i ona ,,na szczęście nie zrobiłam kupy przy porodzie” a on ,,zrobiłaś bo widziałem” 😂
Właśnie jak to jest? Bo przeraza mnie że np ja bym miala tak zrobić 🙄🙄🙄🙈
 
reklama
witam z rana
ja dzis nie śpie od 5:30 bo siusiu obudziło 😬 wspaniale... dzisiaj do pracy ale średnio mam siłe tam iść.W marcu biorę zwolnienie🤭 ja sie zapisalam na usg prenatalne na 10 marca😱 i już dupskiem trzęse czy wszystko bedzie dobrze...
Ja też 10 marca 😊 wg OM 12+5 a wg USG 13+3
Ja robię krew w osobnym laboratorium i mam przenieść wynik na wizytę, wiec będę mieć wcześniej. Ale jeśli robisz krew u lekarza to czesto tylko on ma podgląd. W sumie chyba bym tak wolała, bo ja jestem taka, ze każda liczbę muszę przeanalizować, takie zboczenie zawodowe ;)
A w jakim labo robisz? Ja dostałam info ze mogę zrobić gdziekolwiek i przyjechać na usg właśnie z wynikiem. Zastanawiałam się na diagnostyką bo prawie wszystkie badania tam robię ale zastanawia mnie różnica ceny. Wszędzie ok 200 zł za pappe a tu niecałe 90 i myślę czemu taka różnica
Dziewczyny, a ja mam taką zagwozdkę: 24.02 mam usg prenatalne u innego ginekologa po południu i w ten sam dzień rano mam swojego ginekolog, bo tak zaleciła wizytę (4 tyg od ostatniej). Czy myślicie, ze 2 wizyty w ten sam dzień to dobry pomysł? Czy lepiej moja ginekolog przenieść na późniejszy termin już po usg?🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Mi lekarz dzisiaj powiedział że najlepiej umówić się tydzień później niż prenetalne i na spokojnie omówić
Dziewczyny, a na prenatalne idziecie z partnerami? Ja bym w końcu chciała się wybrać z mężem, bo na razie wszystkie wizyty u gina samotne, ale nie wiem, czy przez COVID jest w ogóle szansa, muszę zadzwonić i się zapytać. Jednak jak sam zobaczy dzidzie na żywo, to jednak jest zupełnie inaczej niż jak pokaże mu samo zdjęcie.
Ja od razu przy umawianiu dostałam informację że bez osób towarzyszących 😔
Dziewczyny czy zażywacie kwasy DHA ? Czytałam gdzieś ze zalecany jest od II trymestru ale czy można brać szybciej ?
Ja mam zalecone na razie witamy bez dha ale z jodem a od II trym mam już dołożyć dha
 
Do góry