reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Właśnie jak to jest? Bo przeraza mnie że np ja bym miala tak zrobić 🙄🙄🙄🙈
Przed porodem robią lewatywę, więc teoretycznie powinny być czyste jelita 😁 ale pewnie różnie to bywa. Ja z kolei duuuużo zwymiotowałam, bo przesadziłam z gazem rozweselającym (po tej akcji zabrali mi ten gaz, a trochę mi pomagał🤦😁)
 
To tylko ja tyje?:( ale mi się wydaje ze te dwa kilo to cyce 😄 po kilogramie na każdy, bo mam takie donice ze pamela to mało 😜
ja wczoraj tu swoje cyce wrzucałam ale ja zawsze miałam spore po prostu mi sie podniosły magicznie 😂😂😂 wrzuce na pewno jakieś ćwiczenia :) ogólnie zależy mi na wzmocnieniu pleców (ponoć zmora po porodzie moje dwie przyjaciółki cierpią) i ogólnie coś rozciągającego bez hardkoru byleby sie czymś dla zdrowia zająć :)
 
reklama
Jestem po wizycie 🥰 dzidzia rośnie wg OM 9+5 a wg USG wyszło 10+3 mierzy już 3.5cm i jest mocno energiczna 😁w pierwszym momencie była głową w dół a potem normalnie wywinęła fikołka 😂
Lekarz powiedział że już nieźle się wierci. Słyszałam serduszko ale nie wiem ile uderzeń lekarz nie mówił. Ważne że bije i rośnie 💞
 

Załączniki

  • Screenshot_20210217_180150_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210217_180150_com.android.gallery3d.jpg
    287,4 KB · Wyświetleń: 86
Do góry