reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Serio?.. Jak to możliwe że lek na stawy takie coś powoduje, co ona cała fiolkę zjadała czy jak?
Nie, wystarczy wejsc na strony aborcyjne.... bierze sie jak cytotec 4 tabletki do pochwy,potem znowu 4...i po kolejnych 4 przewaznie jest juz po wszystkim.

Ten lek ma nawet kobiete w ciazy przekreśla , kategorycznie.
Mowila mi ze kiedy kupowała na stronach za 200zl te tabsy, po prostu ludzie zarabiaja na tym, a to zwykly lek na stawy 🥴 tak samo jak cytotec ze szpitala, to lek na stawy 🤷‍♀️
 
reklama
Nie wypowiadajcie słowa "ryba", zrobiłam dzisiaj na obiad i do teraz mi niedobrze😁 🤢🤢 też nie wymiotuję, tylko się męczę cały czas, wszystko stoi w gardle 😢😅
Ja mam teraz to samo wymioty ustały ale cały czas tylko siedzi w gardle i żołądku i męczy cały dzień a nie ma jak sobie ulżyć
Ja tam dwojeczke wszędzie zostawię 😂😂😂😂😂😂😂 nawet na środku drogi w lesie 😂😂😂😂😂
Ewa, Ty to taka,, baba z jajem " jesteś, co? 🤣
Potrafisz rozbawić do łez 💞
Popłakałam się ze śmiechu dziewczyny przez was 🤣🤪
Ja tak samo, humor podkręcony 🥰
 
Do góry