reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dołączam do wrześniowych mam🤗😙😙😙i przy okazji mam pytanko w wymazie z szyjki macicy wyszly mi bakterie e coli 😔 lekarz stwierdził dzisiaj że on by do tego nie leczył bo ogólnie mam tendencję do bakterii i wpadniemy w sidła że jedna się wyleczy druga zacznie dał mi jednak amoksycylinę ale tylko dlatego że go o to Poprosiłam co byście zrobiły na moim miejscu????
 
reklama
Ja też 10 marca [emoji4] wg OM 12+5 a wg USG 13+3

A w jakim labo robisz? Ja dostałam info ze mogę zrobić gdziekolwiek i przyjechać na usg właśnie z wynikiem. Zastanawiałam się na diagnostyką bo prawie wszystkie badania tam robię ale zastanawia mnie różnica ceny. Wszędzie ok 200 zł za pappe a tu niecałe 90 i myślę czemu taka różnica

Mi lekarz dzisiaj powiedział że najlepiej umówić się tydzień później niż prenetalne i na spokojnie omówić

Ja od razu przy umawianiu dostałam informację że bez osób towarzyszących [emoji17]

Ja mam zalecone na razie witamy bez dha ale z jodem a od II trym mam już dołożyć dha

Zrobiłam w synevo bo miałam teraz najbliżej, w poprzedniej ciąży robiłam w diagnostyce. Dzisiaj zapłaciłam niecałe 200 zł, ale w tym była jeszcze morfologia, mocz i tsh.
 
Jeryyy mój też nie.. Jak się zczadzi to można tylko uciekać 😂😂😂😂 często jest tak że idzie w pracy i mówi do mnie że puścił cichacza i mam uciekać i sam ucieka z tego miejsca 😂😂😂😂
A to akurat mi by to przeszkadzało więc ja z narzeczonym przy sobie takich rzeczy nie robimy choć 6 lat razem jesteśmy. Myślę że mu też by to przeszkadzało więc akurat dobrze się dobraliśmy ;)
 
Dostałam od lekrza z nfz receptę na Nystatyna vp? Brała któras? Jest to dopochwowy antybiotyk. I przeraża mnie nazwa antybiotyk no ale przepisał lekarz ..
 
A mi to nie przeszkadza.. Ja sram nawet przy mężu [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Nie no, pryz mężu. To nie, ale tematy u nas dość swobodne. Co do samej [emoji90], to. Wpracy najbardziejnmnie to krępowało, bo mamy dwie kabiny obok siebie i zawsze stree, że do drugiej kabiny ktoś wlezie [emoji90][emoji85][emoji85] apbo jak u kogos w gosciach jestem, to to samo. Za Chiny ludowe nie zrobię [emoji90][emoji90][emoji90], dopuero jak do domu wrocimy.
 
reklama
Do góry