reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dołączam do wrześniowych mam🤗😙😙😙i przy okazji mam pytanko w wymazie z szyjki macicy wyszly mi bakterie e coli 😔 lekarz stwierdził dzisiaj że on by do tego nie leczył bo ogólnie mam tendencję do bakterii i wpadniemy w sidła że jedna się wyleczy druga zacznie dał mi jednak amoksycylinę ale tylko dlatego że go o to Poprosiłam co byście zrobiły na moim miejscu????
A w moczu tez wyszły bakterie ? Ja bym pewnie wzięła leki. Ja mam te bakterie ale wlansie w moczu i biorę Amotaks.
 
reklama
Witajcie wrześniowe mamy :-) dołączam do was, jestem w 9 tyg ciąży - wiele przejść za mną. Bedę już teraz z wami bo w grupie lżej. Prosze was o porade. W posiewie z szyjki wykryto u mnie bakterie e coli i mój lekarz stwierdził że on by tego nie leczył jednak na moją prośbę zgodnie z antybiogramem przespiał mi antybiotyk. Mam tendencję do łapania bakteri a m.in do okrutnej szpitalne jak klebsiella dlatego boje się zaczynać z antybiotykami aby nie wpaść w krąg że wyleczy się jedną a pojawia się druga. Czy któreś z was pojawiła się e coli w pochwie? nie wiem co robić.
 
Hyhyhyhy dziękuję [emoji177][emoji173] myślę że tak,dziewczyny na zmianie nie narzekają, lubią gdy jestem ,bo jest wesoło [emoji16][emoji16][emoji16][emoji23][emoji23] sama lubię jak jest wesoło [emoji16]
Z kolei ja, jestem w pracy znana z tego, że wszystko mi się z seksem kojarzy, także co chwilę słyszę od kumpeli, że wyraznie odczuwają brak mnie i moich skojarzeń i tekstów [emoji1787][emoji1787] naczelna zbereźnica na dziale [emoji1787]
 
Jesteście nienormalne 😂😂😂
Dziewczyny owsianeczka o poranku codziennie i nie ma żadnych problemów 👍


Gratki! Jesteśmy w tym samym wieku ciążowym :) byłam wczoraj było 10+2, a bejbi miało 3,39 cm :)

wpadlismy na nowy pomysł na imię: Gniewko, super by pasowało do malucha ale jakby miał 13 lat to by nas z pewnością znienawidził i pewnie zmielił je w dniu 18 urodzin 😂 ale Gniewko dla biegającego łobuza brzmi super 😁
Słyszałam kiedyś o Gniewku :) to było zdrobnienie od Gniewomierz albo Gniewomir 🤔
 
A forum na fb wchodzi w grę? Jak myślicie?. Zamknięte prywatne wówczas chyba inni nasi znajomi podxzytywac nie mogą.??? Wypowiedzcie się.
Można by wtedy zrobić wątek ogólny i inne bardziej szczegolowe.
Nie uważacie ze to najwyższy czas na prywatne forum. dużo informacji pywwntych i zdjęć zaczynamy wrzucać. Czułabym się pewniej wiedząc że trafia to do ograniczonej grupy nie dla całego internetu.
No i fajnie by się było poznać lepiej również.
 
reklama
Dołączam do wrześniowych mam🤗😙😙😙i przy okazji mam pytanko w wymazie z szyjki macicy wyszly mi bakterie e coli 😔 lekarz stwierdził dzisiaj że on by do tego nie leczył bo ogólnie mam tendencję do bakterii i wpadniemy w sidła że jedna się wyleczy druga zacznie dał mi jednak amoksycylinę ale tylko dlatego że go o to Poprosiłam co byście zrobiły na moim miejscu????
myśle, ze powinnaś posłuchać lekarza. Mi raz dentystka zaleciła amoksycylinę i dostałam od tego takiego uczulenia ze 11 listopada byłam na izbie przyjęć 😳 wyglądałam jakbym miała jakiegoś półpaśca, takiej wysypki dostałam.
 
Do góry