reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cytotec się łyka :) i jest taka norma, bodajże co 3/4h jedna tabletka. Jak to nie działa, można dopochwowo dać takie jakby czopka ale nie pamietam nazwy i tez aplikuje się co 3/4h. A jak to nie pomaga, to robią 24h pauzy od leków i oxy dożylnie, wtedy już powinno pójść.
Ogólnie od tej metody próżniowej się odchodzi, raczej wywołanie porodu. I po każdym takim ronieniu trzeba mieć od razu konsultacje, żeby sprawdzili czy macica się całkowicie oczyściła :).
Ja dostałam 3 tabletki na noc dopochwowo, rano było po wszystkim. Obyło się bez łyżeczkowania
Laski byłam dzisiaj na nfz na wizycie bo chciałam wyszarpać badania za darmo ale na 7 pozycji z prośby od prywatnego dostałam na nfz tylko tsh i toxo igm i igg czy jakos tak. No ale zawsze coś. Ale już to pierdziele nie bede kombinować bo w nfz widać maja czas na wszytsko więc sie juz nie zapisywalam nawet na wizytę następną. Powiedzcie mi w którym tygodniu miałyscie na NFZ pierwsze badanie Usg? Bo ja dzisiaj 3 wizyta a on mi mówi ze zobaczymy sie przed prenatalnymi a usg bd miala właśnie no na prenatalnych. U was też tak jest na nfz?
Ja chodzę na NFZ, byłam już 4 razy i za każdym razem miałam usg
No te forum to też pochłaniacz czasu nie ma co 🙃
Oj zdecydowanie 😁
Kobiety drogie, czy jak wstajecie po dłuższym leżakowaniu, też was "ciągnie" dół brzucha? Mój pulpet chyba szybko rośnie 😆
Tak, albo jak położę się na plecach i wyprostuje nogi to też ciągnie
 
reklama
Ja mam jakiś 1 kg na plusie ale jak tak stoje z profilu to przynajmiej choćby z 3 sie czuje. Ale uwaga dziewczyny minął miesiąc odkąd nie wzięłam papierosa do ust wiec jestem z siebie dumna, z myślą o dziecku nawet proste to było ;) Kiedyś rzuciłam to w ciągu miesiąca bylo 5kg na plusie więc teraz jak na ciaze i rzucanie to nie ma źle :)
Zobacz załącznik 1239494
brawo wielkie gratulacje za nie palenie😊
 
Ja mam jakiś 1 kg na plusie ale jak tak stoje z profilu to przynajmiej choćby z 3 sie czuje. Ale uwaga dziewczyny minął miesiąc odkąd nie wzięłam papierosa do ust wiec jestem z siebie dumna, z myślą o dziecku nawet proste to było ;) Kiedyś rzuciłam to w ciągu miesiąca bylo 5kg na plusie więc teraz jak na ciaze i rzucanie to nie ma źle :)
Zobacz załącznik 1239494
Gratulacje kochana. Chyba nie ma prostrzego sposobu na rzucenie fajek, bo też rzuciłam tego samego dnia co wyszedł pozytywny test. Teraz czuje się jakbym nigdy w życiu nie paliła i jest cudownie 😁
 
Przed chwila zrobiliśmy ten hit internetu na kolacje. Pomidorki koktajlowe, feta, 4 żabki czosnku, oliwa, suszona bazylia i oregano (zapiekanie razem na oko aż czosnek będzie miękki), dodajecie makaron i viola 😋
 
Ja mam jakiś 1 kg na plusie ale jak tak stoje z profilu to przynajmiej choćby z 3 sie czuje. Ale uwaga dziewczyny minął miesiąc odkąd nie wzięłam papierosa do ust wiec jestem z siebie dumna, z myślą o dziecku nawet proste to było ;) Kiedyś rzuciłam to w ciągu miesiąca bylo 5kg na plusie więc teraz jak na ciaze i rzucanie to nie ma źle :)
Zobacz załącznik 1239494
Brawo za samozaparcie [emoji846][emoji846] motywacja jest konkretna [emoji3531]dla dziecka wszystko [emoji16]
 
reklama
Do góry