reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny ! Dopiero Was odkrylam a tu tyle stron do nadrobienia. Idealnie się zgralam z Madlenn 11+6. Którego masz prenatalne? I nie uciekajcie bezemnie na priv bo co ja będę czytać. Zabieram sie z wami 😁
 
reklama
Mój mąż wczoraj mi oświadczyl, że już mam konkurencję i troszkę nawet kogoś bardziej kocha 🤣 chyba w końcu przestaje się bać po ostatnim poronieniu i czuję że dzieciątko rośnie, ja też chyba zaczynam w to wierzyć ♥️ wspaniałe uczucie
Ooo, piękne słowa ❤❤
 
Również się witam w ten zimny poranek 😘
U mnie dziś wybił 11 tydzień wg usg i mam wrażenie, że od wczoraj objawy jakby ustały? Mdlosci znikome, ból piersi minął..Nawet włosy przestały mi się tak przetluszczac 😱 Miała któraś z Was tak na podobnym etapie? Bo już wpadam w panikę. W nocy koszmary, na te chwile czuje tylko ból głowy😕
Spokojnie, wrócą 😂 też mialam przez kilka dni spokoj a teraz znowu mecza mnie mdlosci od wieczora
 
Hej! U mnie mdłości, mdłości, mdłości... brak energii, jem na siłę. Czyli bez zmian. :p Dzisiaj 10+5. Kiedy to minie. 😪 Nic mi nie smakuje... :(
 
Weszła moda na „sesje zdjęciowe ciążowe” któraś myślała na tym ?
Ja bardzo nie lubię jak ktoś mi robi zdjęcia więc raczej się nie zdecyduje ;) na pamiątkę parę zdjęć zrobi mi mąż ale taka sesja z fotografem to nie dla mnie ;) chociaż bardzo mi się podobają zdjęcia z takich sesji 😁
 
reklama
Do góry