reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja w tym tygodniu zaliczyłam już paprykowe, cebulowe i keczupowe maczugi 😂
ja tez mam od początku ciąży manie ale na frytki i pieczone ziemniaki 😍 raz jak byliśmy w maku z mężem, to się ze mnie śmiał, że jestem tania w utrzymaniu, bo sobie wzięłam tylko kupon 2x frytki za 8zł 😂 i jadłam jak jakiś rarytas 😀
 
Uu - pieczarkowa sałatka? Napisała byś coś więcej? Teraz to raczej oczami zjadam, ale coś czuję że na przyszłość bym się skusiła 😍
A proszę proszę 😊u mnie sprawdzona, przepis ukradziony z baru mlecznego😂
Ugotowane w wodzie z balsamiko albo lyzeczkaw z zwykłego octu pieczarki kroję, do tego ugotowaną fasolka szparagowa, 3 jajka, pół papryki w kostkę i majonez i można zajadać. Na plus że robi się ja 20 minut 😂
 
A ja spałam, teraz sie czuje jak z tyłka wyciągnięta 🥴
Czekam na córkę najmlodsza, bo dziś dzien u babci, ale nie wiem..chyba zapomniala gdzie mieszka 😆
Dzis jestem slabsza troche, ale to chyba przez bieganie ranne po klinikach 😅bosz....jak mozna pomylic kliniki 🤐
A babka do mnie, "no rak, ale Pani ma dopiero na 5 marca prenatalne, to jeszcze troszke.." 🤣🤣🤣
 
Dziś mnie łupie w krzyżu 🤔 też tak macie?
Ja mam tak od rana 😔
Hahahaa wlansie to mnie powstryzmuje przed robieniem placków ziemniaczanych [emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787]

Chodzą za mną dzisiaj chipsy, oj chodzą.... Kusi mnie pacuzszka solonych.
Ja też mam fazę dzisiaj na solone... Nigdy nie smakowały tak dobrze jak dzisiaj 💞
Miałam jedno bo poszłam sobie prywatnie i będę juz tam chodzić. Wczoraj byłam na nfz ale też ostatni raz, bo tak jak Ty chciałam na badania skierowanie to dostałam tylko na: morfologie, toxo igm i igg i tsh. A prywatny mi zlecił tego z 7 pozycji. Więc resztę dopłace. Bo w nfz maja czas z tymi badaniami, tam na hiv its później chyba dawaja. ;)
Ja miałam wszystko na pierwszej wizycie zlecone. HIV, kiła, cytomegalia, morfologia, mocz, glukoza, tsh
 
Dziewczyny, właśnie sobie podliczyłam ile wyszły mnie wszystkie prywatne badania i się wkur...lam. Zadzwoniłam do przychodni, o skierowanie na podstawowe badania w ciąży NA NFZ, i o 17.30 mam teleporade, ciekawe czy mi wypisze na to co chce. 🤔🤣😡
 
reklama
Do góry