reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Lekarze pracują jedynie na obrazie 2d. Wszystkie pomiary wykonuje się na 2d. 3d to pic dla mamusiek 🙂 tak przynajmniej wmówił mi. Mój ginek w 2010 roku haha 😅
o to dobrze wiedzieć że lekarz nie musi tego widzieć w 3D bo już myślałam, że będę musiała zamykać oczy jak nie da się inaczej :D
 
reklama
Laski w sklepie online lidlacza fajna promka na legginsy ciążowe- 2 Pary za 24 zł ponoć fajne są bo nie prześwitują.. Szarpłam a co 🤷‍♀️
Zobacz załącznik 1239725
Ja już zamówiłam ☺️
Ja dziś cały dzień chodzę i dotykam piersi bo mniej mnie bolą niż choćby wczoraj 🙈 zaczęłam 11 tydzień 10+1 wizytę mam w sobotę i jak tu nie zwariować 🤪
Ciesz się jak nie bolą 😄ja dziś mam masakrę tak bolą, że spać nie mogłam, dotknąć nie idzie.
Macie jakieś sposoby na odkładanie pieniędzy na wakacje/wycieczki?
Ja mam skarbonkę do której wrzucam codziennie 5 zł dodatkowo mąż wrzuca każda 5 jaka ma
My mamy puszkę do której wrzucamy tylko 5 o nic innego. I po prostu jak jest w portfelu. Powiedzmy dziś nie miałam nic, mąż też nie ale wczoraj miałam trzy to wrzuciłam a przedwczoraj mąż wrzucał dwie. Także na luzaku ☺️od wakacji do wakacji dodatkowo wpada 2-3 tysiące 💞
Też właśnie od rana dziś 🤔
Ja leżę ale jakoś nie pomaga, cały czas boli jak się ruszę 🤔
 
Kobietki mam jutro pierwsze badania z krwi, w tym m.in. glukozę. Czy dziś mogę jeszcze zjeść normalnie (do około 12 godzin przed badaniem) np coś słodkiego?
 
Dziewczyny przeszły mi mdłości, i czuję takie kłucie tam na dole, czasem coś "pociagnie" to jest ok...?
TAK! Wszystko jest normalne w tym czasie oprócz bóli porodowych. Macica pracuje wszystko się rozciąga. Pamiętam jak spanikowałam chyba w 6 czy 7 miesiącu bo okropnie krocze bolało a się okazało że kości miednicy się rozszerzają bo się przygotowują do porodu . ( nie wiem czy dobrą kość podałam)
 
reklama
Do góry