reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mam jakąś chora fazę na kolor różowy :D Mówię do meza, ze fajnie by wyglądały pastelowe rozowe zasłony w salonie, a on do mnie, że w tym domu nie będzie żadnej różowej tkaniny, aż się oplulam że śmiechu jak to powiedział. Nie będzie? ZAPEWNIAM ŻE BĘDZIE :D a jak będzie stawiał duży opór to w nagrodę będzie jeździł poniższym sprzętem :D
Też ostatnio myślałam o różowych( pudrowy róży) zaslonach do salonu [emoji16]ale mamy teraz dużo wydatków więc nawet mężowi nie wspominałam [emoji85]pewnie bym usłyszała to samo co Ty [emoji23][emoji23]
 
reklama
Ojjj tak. Bardzo długo myśleliśmy. Zaczynalam mieć do siebie żal, że minelo 6 lat a ja wciąż nie znalazlam dobrego momentu. Stwierdziłam, ze zycie i tak musi się jakoś ułożyć i co ma byc to będzie. Nie liczylam, ze uda sie za pierwszym razem . A jednak, tratuje to jak cud i widać to bylo nam dane🌷. Plamiąc we wiligile mówiłam, że na pewno nic i że poczekamy kolejne pół roku bo strach wziął górę. A tu taki bonus 🤪
prawda jest taka, że nigdy nie ma odpowiedniej chwili na dziecko. Myśmy też długo bujali się z tą decyzją aż zaczynał nas wiek przyciskać :) Dawniej ludzie jakoś łatwiej umieli się na dzieci zdecydować. One po prostu się pojawiały bez analizowania czy to dobry moment.
 
Mam jakąś chora fazę na kolor różowy :D Mówię do meza, ze fajnie by wyglądały pastelowe rozowe zasłony w salonie, a on do mnie, że w tym domu nie będzie żadnej różowej tkaniny, aż się oplulam że śmiechu jak to powiedział. Nie będzie? ZAPEWNIAM ŻE BĘDZIE :D a jak będzie stawiał duży opór to w nagrodę będzie jeździł poniższym sprzętem :D
Ja teraz zmienialam wystroj salonu, wzielo mnie na bialy, szary i mięte 🥰
Ale pokoj Amelki idzie do remontu teraz i intensywnie mysle co tam wymodzic...
 
prawda jest taka, że nigdy nie ma odpowiedniej chwili na dziecko. Myśmy też długo bujali się z tą decyzją aż zaczynał nas wiek przyciskać :) Dawniej ludzie jakoś łatwiej umieli się na dzieci zdecydować. One po prostu się pojawiały bez analizowania czy to dobry moment.
ja tez jeszcze pół roku temu nie chciałam jeszcze dziecka,bo kariera i rozwój,dopiero zmieniłam zdanie gdy tata zachorował i doszłam do wniosku,ze życie jest za krótkie 😊
 
reklama
prawda jest taka, że nigdy nie ma odpowiedniej chwili na dziecko. Myśmy też długo bujali się z tą decyzją aż zaczynał nas wiek przyciskać :) Dawniej ludzie jakoś łatwiej umieli się na dzieci zdecydować. One po prostu się pojawiały bez analizowania czy to dobry moment.
Ojjj to prawda. A teraz czlowiek myśli, bo umowa w pracy, bo oszczędności, bo dom, bo mieszkanie itp.
 
Do góry