reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja właśnie jestem po badaniu :) lekarz stwierdził, ze badanie genetyczne zrobimy jednak za tydzień, bo dopiero rozpoczęłam 11 tydzień (dzisiaj dokładnie 11t).
Zobaczyłam bąbla, bardzo ruchliwy i tak się ustawił, ze ciężko było zobaczyć cała główkę - zakrył się rączka 😂 wiec super, muszę przyjść za tydzień na testy i kolejne usg :) zmierzył wstępnie kark, mimo trudności przy tej pozycji i stwierdził, ze wszytsko wyglada ok, ale zobaczymy za tydzień :)
Nastawiam się pozytywnie ❤️
tez miałam identyczne bicie serduszka ❤️
 
reklama
Wiyam z rana. Choleranie niewyspana, bo pies się nam w wyrze wiercił i co chwilę mnie budził. Zaraz siku do kubeczka i do labo, i koniec mojej głodówki w końcu [emoji23] ale my się czasami musimy poświęcić dla dobra sprawy [emoji1787][emoji1787]
Ja tez siku do pojemnika rano zrobiłam :) tylko się zastanawiałam czy nie za mało bo 50ml😁
 
Coś. Mi się kliknęło i za szybko wysłało oops :) te reklamy tutaj są dobijające. Jeszcze powiedzcie ze na pl serwerach ich nie macie :p :)
Miłego. Dnia:)
 
Hello dziś :)
Właśnie sobie uzmysłowiłam że lekarz. Nic nie wspomniał mi o próbce moczu. 10 tydzien a ja nie miałam Jeszcze żadnych badań dziś pierwsza wizyta z lekarzem i położna. Zastanawiam się czy to musi być mocz z pierwszego siku? Jak to to za późno tak czy siak...
:/
 
Witam się z rana 😁 noc straszna dzisiaj, co 2h siku, niedobrze mi strasznie było ale na wymioty nie chciało mnie zebrać więc się męczyłam 😟wciągnęłam herbatnika, wypiłam trochę mleka i jakoś zasnęłam ale było ciężko. Do tego cycki to oszalały chyba no tak bolą że przekręcić się na łóżku nie idzie, a dotknąć to już wgl 😠 zaparcia zmieniły się w codzienne biegunki więc chociaż trochę przeczyści mi jelita 😨
Mimo wszystko mam nadzieję że dzisiejszy dzień będzie spokojny i Wam wszystkim takiego życzę 💞🥰
 
dziewczyny, moje prenatalne sa 11.03 - dokladnie beda 4 tyg. od wizyty u ginekologa... bede w 11+5
czy tylko ja uwazam ze to wiecznośc? ze za długa przerwa? boje sie, czy wszystko ok
 
reklama
Hello dziś :)
Właśnie sobie uzmysłowiłam że lekarz. Nic nie wspomniał mi o próbce moczu. 10 tydzien a ja nie miałam Jeszcze żadnych badań dziś pierwsza wizyta z lekarzem i położna. Zastanawiam się czy to musi być mocz z pierwszego siku? Jak to to za późno tak czy siak...
:/
zazwyczaj mówia ze z pierwszego jest najlepszy
 
Do góry