reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

dziewczyny, moje prenatalne sa 11.03 - dokladnie beda 4 tyg. od wizyty u ginekologa... bede w 11+5
czy tylko ja uwazam ze to wiecznośc? ze za długa przerwa? boje sie, czy wszystko ok
Oh wieczność, dlatego ja umawiam się do 2 lekarzy i mam maksymalnie 3 tygodnie przerwy. Tak dla siebie idę w między czasie żeby być spokojna do innego lekarza (ale takiego którego znam)
 
reklama
Witam się z rana 😁 noc straszna dzisiaj, co 2h siku, niedobrze mi strasznie było ale na wymioty nie chciało mnie zebrać więc się męczyłam 😟wciągnęłam herbatnika, wypiłam trochę mleka i jakoś zasnęłam ale było ciężko. Do tego cycki to oszalały chyba no tak bolą że przekręcić się na łóżku nie idzie, a dotknąć to już wgl 😠 zaparcia zmieniły się w codzienne biegunki więc chociaż trochę przeczyści mi jelita 😨
Mimo wszystko mam nadzieję że dzisiejszy dzień będzie spokojny i Wam wszystkim takiego życzę 💞🥰
A mi już się lepiej śpi. Mdłości odpuściły trochę jakoś we wtorek. (skończony 9tc).
Jestem zmęczona tylko potwornie wieczorami ale staram się po covidzie i przed powrotem do pracy wrócić do formy. Wczoraj np zrobiłam 13 km w tym 11 po górach 🙃. Łatwo nie było w tym śniegu ale warto było. +10 punktów do. Samopoczucia.
 

Załączniki

  • IMG_20210219_073531.jpg
    IMG_20210219_073531.jpg
    75,7 KB · Wyświetleń: 54
A mi już się lepiej śpi. Mdłości odpuściły trochę jakoś we wtorek. (skończony 9tc).
Jestem zmęczona tylko potwornie wieczorami ale staram się po covidzie i przed powrotem do pracy wrócić do formy. Wczoraj np zrobiłam 13 km w tym 11 po górach 🙃. Łatwo nie było w tym śniegu ale warto było. +10 punktów do. Samopoczucia.
Ale pięknie 😍zazdroszczę
Ja to chyba wolałam wymiotować i potem lepiej się czułam niż teraz... Dniami i nocami mdli, stoi na żołądku a nic nie idzie z tym zrobić, nawet sprowokować wymiotów. To strasznie męczące.
Myślałam już że będzie lepiej bo jakoś tydzień temu miałam 3 dni takie że nic mi nie było i myślałam że już nie będzie mnie męczyć a to coraz gorzej 😭
Co do chodzenia to u mnie pojawił się problem, że potem strasznie bolą mnie plecy... Jak żyć?
Mąż mówi że jak tak ma to wyglądać to on nie chce drugiego dziecka 😢 ale ja szczerze mówiąc nie myślałam że tyle dolegliwości mnie dopadnie 😱
 
Oh wieczność, dlatego ja umawiam się do 2 lekarzy i mam maksymalnie 3 tygodnie przerwy. Tak dla siebie idę w między czasie żeby być spokojna do innego lekarza (ale takiego którego znam)
dzwoniłam do mojego o termin wczesniejszy, ale nie ma, mowil czy cos sie dzieje? ja mowie no w sumie nie... i chyba tez tak zrobie ze pojde do innego, a co mu mowisz? ze czemu nie jestes u prowadzącego?
 
Ale powiem Ci, że jak patrzę czego oni tam uczą się w szkole to szacun. (Dzieciory) Hugo ma 14 lat I oni w szkole gotują, szyja, uczą się o kredytach, jak ogarnąć podatki. Itd. W tamtym roku tego nie było bo covid, ale na wiosnę idą na miesiąc w ramach szkoły "do pracy" Do jakichś firm I tam pomagają żeby zobaczyć jak to jest

Tu gdzie ja mieszkam we Francji dzieci między 13 a 15 rokiem życia 2 razy do roku idą na staż do normalnej pracy żeby móc później świadomie wybrać sobie zawód.
 
Hejka mamusie[emoji8]któraś dziś ma wizytę ?;)
Miłego dnia ! I super samopoczucia !:[emoji16]
Hej. Ja dziś mam wizytę ale na NFZ bez USG więc niczego ciekawego raczej się nie dowiem [emoji85]idę tylko po skierowania na badania [emoji16]

Jak tam się spało dziewczyny ? Bo u mnie dziś do doopy. Syn się kręcił pół nocy więc nie widziałam czy go coś boli czy cos innego się dzieje [emoji849]cała noc na czuja [emoji85]
 
Dobra ,zaraz zbieram się do położnej. Jestem głodna jak pies. Jestem ciekawa jak to wyglada
Weź... ja mam na 11 może zdążę przeczytać twoja relacje. :) zakładam że podobnie jest.
Powiedzieli ci żeby przyjść na czczo?? Mi nic nie powiedzieli po prostu zajebiscie. Przyjdz i tyle :p
 
reklama
dzwoniłam do mojego o termin wczesniejszy, ale nie ma, mowil czy cos sie dzieje? ja mowie no w sumie nie... i chyba tez tak zrobie ze pojde do innego, a co mu mowisz? ze czemu nie jestes u prowadzącego?
Ten lekarz wie że jestem po poronieniu i wie jak wyglądają terminy w przychodni do której chodzę bo sam tam przyjmuje więc ja walę prosto z mostu ze dla siebie przychodzę sprawdzić bo nie wytrzymałabym miesiąca. On to rozumie i ja jestem zadowolona. A chodzę do niego do innej przychodni po prostu i za wczasu umawiam się na wizytę 🙂
 
Do góry