reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witam was i ja, dziś po porannym siku ostrożnie stanęłam na wadze i okazuje się, że przez ostatni miesiąc przytyłam tylko 100 g, także wagowo ok, szkoda tylko że mięśnie poznikały już o został flak - tak to jest odciąć się od sportu nagle i przejść na tryb kanapa 🤦 wizytę mam o 15:30 zawsze umawiam się pierwsza, więc nie ma obsuwy. Teraz śmigam na zajęcia, piszcie powoli, jo znowu będę pół godziny w aucie nadrabiać 😂

No i trzymajcie mocno kciuki!
Ja się odważyłam dziś i mam jakies2 kg od początku 🙈 może trochę mniej bo jednak mam Problemy z załatwieniem się ostatnio. Poza tym 2 tyg kwarantanny też mogło zrobić swoje :/
 
reklama
a ja głupia mam traumę przed zwykłym pobieraniem krwi, coś czuję że po wrześniu pożegnam lęk przed igłami to będzie dobra terapia na takie stresy 😂 igły w kręgosłup nawet nie chcę sobie w dniu dzisiejszym wyobrażać 😂

Ja miałam cc w 2011 roku i wkuwali mi się kilka razy bo mieli z tym problemy i powiem Ci że u mnie to nic nie zmieniło i do dzisiaj boje się igieł jak ognia😉
 
Mnie wczoraj rozwaliła położna, która pobierała mi krew do pappy STRZYKAWKĄ 😂😂😂😂 ale może to lepiej, bo ręce jej się trzęsły a jak miałaby mi wbić igłę a później podpiąć probówkę, to by mi jeszcze wepchnęła tę igłę na wylot 😂😂
 
Jest taka możliwość. W 2015 rodziła 31h SN i pod koniec dostałam znieczulenie w kręgosłup. To zależy czy szpital takie oferuje.

Teoretycznie w Polsce każdy szpital powinien zapewnić rodzącej dostęp do znieczulenia. Ale teoria swoje a życie swoje, najlepiej się dowiedzieć wcześniej :)
 
reklama
Ogólnie praktycznie od początku ciąży miałam dużo śluzu, a od jakiś 2-3 dni jest go bardzo mało, któraś też tak ma? Nie wiem czy się niepokoić :/
 
Do góry